Penktadienio rytą avariją sukėlęs ir sprukęs iš įvykio vietos Seimo narys atvyks į Kelių policijos valdybą.

Seimo narys Vincas Babilius penktadienio rytą bus apklaustas policijoje. Šaukimas atvykti jam įteiktas Santariškių klinikoje, kur V. Babilius buvo gydomas dėl širdies sutrikimo. Antradienį  ligoninėje aptiktas V. Babilius atsisakė duoti parodymus pareigūnams ir sutiko ateiti į policiją pats.

Eismo įvykį V. Babilius sukėlė pirmadienį apie 23 h sostinės Laisvės prospekte. Pirminiais duomenimis, susidūrus  automobiliams „"VW Touareg" ir "Mazda", kaip įtariama neblaivus V. Babilius spruko iš įvykio vietos.

Policijos teigimu, žmones nenukentėjo.

Policija paskelbė jo paiešką ir tik kitą dieną parlamentaras aptiktas Santariškių ligoninėje. Kalbama, jog jis siūlė nukentėjusiam apie dvidešimt tūkstančių litų.

V. Babilius  transporto priemonę nuomoja  už parlamentines lėšas. Prieš du metus tam skirta beveik šimtą tūkstančių litų.

Už pabėgimą iš įvykio vietos V. Babiliui gresia bauda iki penkių tūkstančių bei teisės vairuoti netekimas iki penkerių metų.


Rašyti komentarą...
P
PP
2012-03-23 09:36:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na va , pabėgo seimūnas padaręs avariją iš įvykio vietos ir baigta. Dabar jis gali reikšti policijai kausimus ,kodėl jie neatvyko į įvykio vietą laiku ,kol jam suskaudo širdelę,reikėjo gydytis ir panašiai... Niekas dabar negali nei paneigti ,nei patvirtinti girtuoklystės ar panašios munduro dėmės.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų