Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Edita Karklelienė

Trečiadienio naktį gaisras nusiaubė Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pakrančių apsaugos rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus vyresniojo tyrėjo, kurio viena iš veiklos sričių – kova su kontrabanda, sodybos pastatus. Įtariama, kad gyvenamasis namas ir ūkio pastatas buvo padegti.

REKLAMA

Vakar po pietų ugnį pareigūno sodyboje ugniagesiams teko malšinti dar kartą.

Sudegė du pastatai

Akmenės rajono policijos komisariate dėl turto sunaikinimo pradėtas ikiteisminis tyrimas. Kokia žala padaryta sodybos šeimininkui, 35 metų VSAT pareigūnui, tikslinama.

Akmenės priešgaisrinei gelbėjimo tarnybai apie gaisrą Akmenės rajono, Vegerių kaimo, Klevų gatvės gale esančioje sodyboje, pranešta pustrečios valandos po vidurnakčio.

REKLAMA
REKLAMA

Atvykus, gyvenamasis namas ir apie dešimtį metrų nuo jo stovintis ūkio pastatas jau degė atvira ugnimi.

Liepsna suniokojo namo stogą, išdegė perdengimas. Sudegė ūkinio pastato dalys, supleškėjo viduje buvęs šienas.

Gaisravietę apžiūrėjusiems Akmenės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros poskyrio specialistams beveik nekilo abejonės, kad sodybos, kurioje gaisro naktį niekas nenakvojo, statiniai buvo padegti.

Gaisras atsinaujino

Vakar po pietų į gaisravietę atvykęs šeimininkas vėl rado atvirą ugnį. Šįkart degė išvakarėse supleškėjusio gyvenamojo namo siena.

Iškviesti Akmenės ugniagesiai gaisravietėje dirbo kelias valandas.

Aiškinamasi, ar statinys dar kartą buvo padegtas, ar ugnis įsiplieskė nuo po ankstesnio gaisro likusių žiežirbų.

Sodybos šeimininko teigimu, trečiadienio vakarą atvykęs į ugnies nusiaubtą sodybą jis grėsmės, kad ugnis galėtų atsinaujinti, nepastebėjo.

REKLAMA
REKLAMA

Sodyba galėjo tapti pažeidėjų taikiniu

Galimi padegėjai kol kas nesulaikyti. Už turto sunaikinimą jiems gresia laisvės atėmimas iki penkerių metų.

Kas galėtų paneigti, kad aktyviai su pažeidėjais kovojančio pasienio apsaugos pareigūno turtas netapo nusikaltėlių taikiniu.

VSAT Pakrančių apsaugos rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyrius, kurio Zoknių užkardos teritorijoje apie penkiolika metų dirba sudegintos sodybos šeimininkas, greta kitų nusikaltimų kovoja ir su kontrabandos platintojais.

Ar aktyviai dirbančiam ir puikiai tarnyboje vertinamam kriminalistui prieš gaisrą buvo grasinta, neatskleidžiama.

Žinoma, kad su nusikalstamumu kovojantys pareigūnai iš sulaikytų asmenų neretai sulaukia ne tik necenzūrinių žodžių, bet ir grasinimų.

Kova su pažeidėjais tęsiasi

2013 metais Pakrančių apsaugos rinktinės pareigūnai sulaikė beveik 140 tūkstančių pakelių kontrabandinių cigarečių.

REKLAMA
REKLAMA

Vaisingas VSAT Pakrančių apsaugos rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus pareigūnams ir šis sausis. Trečiadienį jie Šiauliuose, prie vieno gyvenamojo namo, sustabdė taksi automobilį „Audi“. Jį vairavo 34-erių Šiaulių gyventojas. Kartu su juo vyko 36-erių metų keleivis, taip pat šiaulietis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų