Rašyti komentarą...
Nu keistuoliai vasaros nemate:D, noretu, nebutu tos kontrabandos, suinteresuoti asmenys tikrai ne kokie kaimieciai, bet zmogenai su antpeciais:) ir is minkstu keduciu:)
Ar tikrai valdininkai mano, kad sustabdys poreiki rukyti ivedant draudimus ir didinant tabako kainas? Yra noras, yra ir iseitis
O ko daugiau galima tiketis kai lietuvoj tokios kainos. Kontrobanda buvo ir bus ir niekas nesustabdys
ZINAU STEBUKLINGA IR LABAI PAPRASTA BUDA KAD LIETUVOJE PARDUOTU DAUGIAU CIGARECIU PARDUOTUVESE- ATPIGINKIT KAINAS IR VISKAS GRIS I SAVO VEZIAS ZMONES ,NET NENORES ZIURETI I TAS SIUKSLES BALTARUSISKAS AR RUSISKAS ,BET DABAR NERA KITOS ISEITIES. IR NEREIKETU MUITININKU SAMDYTI PAPILDOMAI IR ALGU MOKETI KAD GAUDYTU KONTRABANDISTUS NIEKAS JU NEVEZTU. TAD POLITIKAI PAGALVOKIT RIMTAI KA SAKAU!!!
DAUGEJA TARYBINIS ATRIBUTAS KONTRABANDA !
oi bniat kiek kontrabosonmieste!!! ant kiekvieno kampo.
Mūsų valstybės gobšumas labai didelis, kainas kelia, akcizus kelia mat reikia pinigų , o kaimynai nekelia kainų, tai ko čia būti nepatenkintiems, kad iškir veža. Visur laisva rinka, o cigaretėm nėra laisvos rinkos, tai važiuoja taip vadinama kontrabanda.
Taip kontrabanda ir ka darysit sustabdykit ja jus niekada jis nesustabdysit nes piniguukai eina belekokie
Kai pripūstą balioną spausi iš vieno galo, pūsis daugiau kita pusė, pakol sprogs. Taip ir čia - vieną galą spaudžia, kitas pučiasi, o galop sprogsta visai.
Kžažm moketi 4 jei gliu uz 1,5 bet musu trys debilai sžako kžad mžazejža rykymžažs tžas pats ir vodke sako mžazejža gerenciu rukanciu debilžai
Į viršų