Pardavėjos nužudymas Klaipėdoje: aiškėja kraupios tragedijos detalės

Klaipėdoje sulaikyti du vyriškiai įtariami Itin žiauriai vidury dienos nužudę dėvėtų drabužių pardavėją. Abu įtariamieji teisėsaugai žinomi dėl anksčiau padarytų nusikaltimų, vienas jų – net 9 kartus teistas. Teisme vienas iš vyrų prisipažino peiliu subadęs 41-erių metų moterį. Paklaustas, kodėl taip padarė, vyriškis plūdosi ir grasino žurnalistams. Prokuroras įtariamuosius prašo suimti ilgiausiam laikotarpiui.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Klaipėdoje sulaikyti du vyriškiai įtariami Itin žiauriai vidury dienos nužudę dėvėtų drabužių pardavėją.

Po geros valandos į teismo salę atvestas ir kitas įtariamasis – 28-erių metų Aleksejus Kalininas. Vyras ne kartą teistas už smulkius nusikaltimus: plėšimus bei vagystes.

28-erių metų Aleksejus, anot advokatės, nusikaltimo metu stovėjo pasaloje ir turėjo pranešti, jei kas artinsis prie parduotuvės. Vyriškis apie žmogžudystę esą nieko nenutuokė, mat pirminis planas buvo moterį apiplėšti.

Prašo suimti 3 mėnesiams

Prokuroras teismo prašė įtariamiesiems skirti maksimalią kardomąją priemonę – sulaikyti 3 mėnesiams. Jau dabar yra įkalčių, kurie leidžia manyti, kad šie du asmenys įvykdė kraupų nusikaltimą. Apie tai byloja pas vyriškius rasti moters daiktai, rankinė. Įtariamajam Konstantin Ivančenkov gresia bausmė iki 20 metų kalėjimo arba net iki gyvos galvos.

REKLAMA

Teismas Konstantiną Ivančenko leido suimti ilgiausiam laikotarpiui – trims , o jo bendrininką - dviems mėnesiams. Policijos pareigūnai nuoširdžiai dėkoja visuomenei už suteiktą informaciją apie įtariamuosius. Iki teismo posėdžio įtariamieji buvo apklausiami Klaipėdos apskrities vyriausiajame policijos komisariate. Jiems pareikšti įtarimai dėl nužudymo iš savanaudiškų paskatų.


Rašyti komentarą...
L
Lietuvis
2016-07-02 21:49:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gresia bausmė iki 20 metų kalėjimo arba NET IKI GYVOS GALVOS. Ne nu juokinga skaityt, tokius tik iki gyvos galvos be jokiu svarstymu. O geriausiai išvis į kėdę ir gerai už geros vietos pakratyt ir tai to maža būtu tokiem brudam.
Atsakyti
0

l
lietuvi tu lietuvi..
2016-07-03 00:21:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
tie iš gamos gaus tik nuo 8 iki 15, po 4-7 ė valkiosis apie tą patį turgų..
Atsakyti
0

a
a
2016-07-02 21:35:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
normaliai..tiek kartu teisti uz plesimus,zaginima...kas per laikai atejo...demokratija bl..
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų