• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Panevėžyje šeštadienį atidaromas „Pragiedrulių“ kūrybiškumo centras.

Panevėžyje šeštadienį atidaromas „Pragiedrulių“ kūrybiškumo centras.

REKLAMA

Anot Panevėžio savivaldybės, atidarymo dieną kūrybiškumo centre veiks nemokamos dirbtuvės, interaktyvios instaliacijos. „Pragiedruliuose“ esančioje dizaino studijoje gyventojai bus kviečiami susikurti marškinėlius, dailės studijoje veiks komiksų dirbtuvės, teatro studijoje – viešojo kalbėjimo edukacija.

REKLAMA
REKLAMA

Centre taip pat bus galima tapyti ant paklodžių, sukurti trijų kadrų filmus, dalyvauti dirbtuvėse apie permakultūrą ir valgomųjų miškų kūrimą.

REKLAMA

Pasak savivaldybės, darbo dienomis ir savaitgaliais „Pragiedruliuose“ veiks garso, vaizdo, teatro, taikomosios dailės, fotografijos ir dailės studijos. Jose suteikiama erdvė eksperimentavimui, kūrybiškumo puoselėjimui, emocinio intelekto ugdymui. Taip pat sodyboje veiks rezidentų programa ir bendruomenės sodas.

Pernai buvo sutvarkytas ir kultūrinei veiklai pritaikytas Skaistakalnio parke esančio Juozo Čerkeso-Besparnio sodybos pastatas ir jo aplinka.

Tuo metu antruoju projekto įgyvendinimo etapu pastatytas stiklinis „Pragiedrulių“ priestatas su ekspozicijomis, kūrybinėmis veiklomis, konferencijomis, poilsio, higienos patalpomis. 

Bendra šio projekto vertė siekia per 1 mln. eurų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų