tv3.lt sokiu laika tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Orai vis labiau primena apie artėjantį rudenį. Pirmadienį dalį Lietuvos užklupo pakankamai stiprus lietus. Vietomis – net ledukų kruša.

Orai vis labiau primena apie artėjantį rudenį. Pirmadienį dalį Lietuvos užklupo pakankamai stiprus lietus. Vietomis – net ledukų kruša.

REKLAMA

Su naujienų portalu tv3.lt susisiekė gyventojai, kurie dalijosi įvairiomis akimirkomis iš pirmadienį užklupusio lietaus. Užfiksuotose nuotraukose – saujos didelių ledukų. Aiškėja, kad užklupęs lietus pažėrė ir krušos.

„Šiuo metu audrų debesys intensyviausi apie Šiaulius bei Telšius. Fiksuoti eismo sąlygų stotelėse fiksuoti vėjo sustiprėjimai iki 16 m/s, vietomis krinta ir kruša. Ledukai kol kas nėra dideli, bet pagal radaro duomenis yra tikimybė sulaukti krušos iki 2-4 cm. skersmens. Artimiausiu metu audros Žemaitijoje dar suaktyvės. Prognozės nesikeičia - kai kur prasiaus škvalas, kris kruša, smarkiai lis“, – rašoma „Facebook“ paskyroje „Orai ir klimatas Lietuvoje“.

Orai vis labiau primins rudenį

Artimiausią naktį oras visur atvės daugmaž vienodai, paryčiais vyraus 15–17 laipsnių šilumos. Antradienį oro temperatūra visai nenorės kilti, taip ir liks apie 17–18 laipsnių, tiktai šalies rytuose rytas kurį laiką bus gana šiltas. Atėjus lietui šiluma pasibaigs.

REKLAMA

„Kitaip tariant, antradienį ateis labai jau gaivūs orai. Palis ir naktį, ir dieną, naktį vietomis gausiai ir su perkūnija vakaruose, dieną – rytuose. Žemiausia temperatūra naktį apie 15–17 laipsnių, dieną vyraus 17–18 šilumos, tiktai rytuose kurį laiką bus iki 21 ar 22“, – pasakojo sinoptikas Naglis Šulija.

REKLAMA

Trečiadienį lietus, kai kada smarkokas ir su perkūnija bus daugiausia vakarinėje ir šiaurės vakarinėje šalies dalyje. Be to, bus vėjuota. Žemiausia temperatūra naktį bus 12–14, aukščiausia dieną 18–20 laipsnių šilumos, šalies vakaruose dar vėsiau.

Ketvirtadienį irgi bus lietaus šalies vakaruose bei šiaurės vakaruose, o vėjuota bus visur. Oro temperatūra bus maždaug tokia pat kaip ir trečiadienį.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų