Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Palaikau LT sirdi Gerb. Kauna tikras lietuvis ir dar is Kauno, oi bus komunistams riesta...jauciu greitai nuims...LOL
absurdo teatras. zmogelis nieko apie tai manau nenutuokia
@juokus jie krecia Kam reikalinga mums ta Karo Akademija , jei ja baigusiu tarpe negalima surasti nei vieno kariuno, kuris tiktu i Gynybos Ministrus ?! Pasirodo , ministru galima skirt kiekviena saltkalvi, kuris pries tai isanksto ismokes....gali viena sakini ir angliskai suzvebeliot???
Kodel bebrai kariškio neieško
Kodel bebrai kariškio neieško
Nu baisu, kaip tie žmogeliai lenda i tokias pareigas apie kurias supratimo jokio neturi, nei patirties, nei žiniu, nei supratimo, bet svarbu atsisest i šilta kede, o paskui kaip durneliai vaidina ministrus, kiek kulturos ministru išbuvo makaronu virejas, tiek ir šitas susireikšmines veikejas kažin ar ilgiau trauks, na bebrai sako užteks 3 d. pramokti ministiriauti, tik va karas už vartu, o musu valdžia žaidžia su ministrais paimtais iš gatves, baisu.
Maniau, kad Partikas bus siūlomas. Bet gal per stipri asmenybė, čia labiau komandinis darbas
Kodėl Linas Linkevčius nesiūlomas? Per daug kompetentingas?
@Socialdemokratų slalomas Nes komunistas ir keicia spalva kaip chamelionas...LOL
@Socialdemokratų slalomas Tikrai kodėl ne siūlomas Linas Linkevičius, žmogus turintis aukštą kompetenciją.Sitas žmogus laisvai galėjo būti premijieru,tai ne ta vista nieko neišmananti.
@Socialdemokratų slalomas Per daug protingas šitas žmogus,kaip tada atrodys premijere kuris dviem galvom aukščiau už tą vištą
Tai kokios jo kompetencijos krašto apsaugos srityje? Nulinės? Taps ministru ir ims mokytis? Ar tai nėra prabanga?
Čia anekdotas? Rapolas Čarnas
Kas čia per maumas? Negi nėra kariškių,tinkamų į krašto apsaugos ministrus? Ištraukė kokį maumą,kuris tikrai nieko nenusimano apie šią sritį.
Stiprybes ir istvermes kovoje pries koncervus...LOL


Susijusios diskusijos Banga forume




Skaitomiausios naujienos




Į viršų