Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Užaugsiu. - Atkeršysiu ir labai skausmingai!
@Vaikas Nebegerk
Pania Skuodienė aiškina kad reikėjo paimti vaiką , taip sutinku kad reikėjo vykdyti teismo sprendimą ,bet ar tokiais metodais kada peržiangima vaiko teisė jis žalojamas visam likusiam gyvenime, manau kad nemokat tamsta organizuoti darbo ir parinkti tinkamus žmones atlikti jį
@# Mano anūkas Kristupas sužalotas visam gyvenimui.I r ką gi.Atėjęs į namus tas, kuris i didžiausią mėsmalę mus įstūmė, pareiškė,kad jis,žinote, apgailestauja.Patikėkit, iš visos širdies norėjosi duoti į snukį. Tad štai kaip dirbama.Beje,šitai įvyko Jurbarke.Pasidomėkit, kokie asmenys ten dirba.Teisti už valstybės lėšų grobstymo.Bjauru.
@Tikrai Močiute, sugebėjote užauginti neatsakingą sūnų, kurio vaiką ir globojote. Niekas neįvyko be priežasties, vaiką sumušėt, įsikišo policija ir VTAS, ir vėliau jis pats nebenorėjo grįžti iš globos namų pakartotinam perauklėjimui pas Jus. Maža čia paslaptis.
vaiko gerove" - ta skuodienė jau ne pirmą kartą prisidirba, nieko jos vadovaujama įstaiga nepasiekė, tik plėšinėja vaikus iš tėvų per prievarą, net nieko dorai nepaaiškinę vaikui. Ir čia skuodienė aiškina, kad "viskuo pasirūpinta". Nei ji matė tos šeimos, nei jį ką žino. Eilinė žiopčiojanti biurokratė, kuri tik aiškina apie procedūras ir tuoj pat atsifutbolinusi eina kavutės gerti.
Tikra tiesa,kad vaikui su mama geriau.Abu tėvai visiškai negalvoja apie vaiką,tik apie save.Kai mirė mano vyras,dukra lankė antrą klasę.Visą gyvenimą neužmiršiu jos žodžių.Labai blogai,kad tėtis mirė,bet,kaip gerai,kad mirė jis,o ne tu mama...Penkiolika metų praėjo,bet prisiminus šiuos žodžius,ašaros bėga.
@Mama Prasta mama tu, vaikas negali taip kalbėti
@Mama Vaikui turėjai įskiepyti, kad abu vienodai turi mylėti. Ne duok Dieve mano vaikai taip pasakytų.
@Amnsns Ji tėtį labai mylėjo,bet tuo metu,turbūt taip galvojo.
@Amnsns "įskiepyti"? "turi mylėti"? tai gal nevienodai mylėjo? gal vaikas matė kas, kaip ir kiek mylėjo, pagal tai ir pasakė, o ne taip kaip tu norėtum.
@Amnsns Neaiškink, ką ji turėjo įskiepinti.Tikriausia pati iš tų beširdžių šaikos būsi.Ar galima čia ką pateisinti?
@Amnsns Kodėl turi?!Kas gali paliepti myleti?!
@Mama Radai kuom pasigirt... facepalm
@mamashka Nieks čia nesigiria,tik norėjau pasakyti,kad vaikams,ypač mažiems nieko nėra brangiau už mamą...
o narkomanams vaikus palieka, kurie paskui mėto per langus !
Pirma vaikas renkasi.
Verkiu..verkiu..verkiu...negaliu kaip baisu. Padarė tvarką prisižiūrėję visokių barne verner..bjaurybės
užaugsiu - keršysiu!
Motina pagrobė vaiką, tai visos super Mamytės už grobimus, vaikas pas tėvą, tėvas augina ji, o ne vaiknami, jei teismas atėmė iš motinos vaiką, kažkas negerai su ja, nes pilno proto jei būtum, negrobtum vaiko! Tau jis nepriklausa, yra ir tėvas. Nebukit femenistes.
@Nsnsndnd Vaikas ne daiktas, vaikas nori būti su mama!
@Ar supranti Čia motinai daiktas. AS NORIU IR GROBIU. Motinai tinka tavo mintis.
@Nanana O gal nematė kitos išeities, kaip tik slėptis
@Nanana Netauzyk. Iš motinos plėšti vaiką- nusikaltimas. Tik žmogus taip daro.Pabandyk išplėšti vaiką iš liūtės- kaipmat sudraskys. Tad tik žmonėse tokios nelaimės vyksta.
Lietuviai ,nesipiktinkit,įstatymas aukščiau visko.Žmogiškumą dėkit į stalčiu,pamirškit.Turi pinigų tu karalius,ne tai....kapitalizmas traiško viską kas jam neparanku.

Skaitomiausios naujienos




Į viršų