Paaiškėjo dar du ūkio viceministrai

Prie ūkio ministro socialdemokrato Mindaugos Sinkevičiaus komandos prisijungė „Investuok Lietuvoje“ regionų plėtros grupės vadovė Rugilė Andziukevičiūtė-Buzė ir buvusio premjero socialdemokrato Algirdo Butkevičiaus patarėjas socialinės apsaugos, investicijų ir turizmo klausimais Ramūnas Burokas.

Ūkio ministerija pranešė, jog nuo antradienio dirbanti R.Andziukevičiūtė-Buzė bus atsakinga už eksporto, smulkiojo ir vidutinio verslo politiką, geresnio reglamentavimo ir profesinio mokymo klausimus, o R.Burokas - už ūkio plėtrą, pramonės ir turizmo politiką bei valstybės valdomas įmones.

Nuo gruodžio pabaigos ūkio viceministre jau dirba Lina Sabaitienė - ji kuruoja Europos Sąjungos (ES) reikalus ir ES investicijų koordinavimą, inovacijų ir investicijų klausimus.

R.Andziukevičiūtė-Buzė yra dirbusi analitike Viešosios politikos ir vadybos institute ir Jungtinės Karalystės aplinkosaugos, maisto ir žemės ūkio ministerijoje, R.Burokas - mirusio Seimo nario Juro Poželos padėjėju, Europos Parlamento Socialistų ir demokratų aljanso frakcijos sekretoriate.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų