Orų laukia permainos: netrukus sulauksime vis daugiau lietaus

Orus Europoje dabar lemia du atmosferos sūkuriai – ciklonas vakaruose ir aukšto slėgio sritis tytuose. Tai ji mums plukdo dulkes iš pietryčių, tačiau jos įtaka dabar silpsta, o ciklono – didėja ir plinta į Rytus. Artimiausią parą ta įtaka pasieks ir mus, todėl Lietuvoje daug kur palis ir su dulkėtu oru bus baigta.

Šeštadienį iš pietryčių, pietų plauks beveik vientisas debesų apklotas, o jame bus pavienių storesnių debesų, iš kurių tai šen, tai ten sulauksime nelabai gausaus lietaus. Vėl daugiau jo bus rytuose.

Kitaip tariant, artimiausią parą orai pasikeis. Ir naktį, ir dieną vyraus debesuotas dangus, pragiedrulių bus mažai. Ir naktį, ir dieną vietomis vis pasitaikys pavienių lietaus debesų, todėl daug kur palis. Tikėtina, kad daugiau lietaus klius rytiniams šalies rajonams. Vėjas pietinių krypčių, juntamas. Oras naktį atvės iki 10–11 laipsnių, dieną bus iki 15–17, prie jūros 18 laipsnių šilumos.

Šeštadienį prasidėjęs procesas sekmadienį ir pirmadienį įsitvirtins. Oras Lietuvos link keliaus jau iš pietvakarių, vėliau – vakarų. Jis bus daug drėgnesnis nei buvo iki šiol. Vis dažniau pradės lynoti. Sekmadienį lis daug kur, pirmadienį – vietomis, vėliau kitą savaitę – kasdien vis palis. Tačiau dar bus šilta – sekmadienį vyraus 20–22, pirmadienį 18–20, kai kur iki 21 laipsnio šilumos. Nebus vėsu ir vėliau.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų