Opozicijos lyderis Andrius Kubilius vyksta į Gruziją

Seimo opozicijos lyderis Andrius Kubilius kartu su buvusiu užsienio reikalų ministru konservatoriumi Audroniumi Ažubaliu sekmadienį vyksta į Gruziją, kur su vietos politikais aptars eurointegracijos klausimus.

„Tęsiame savo pačių iniciatyva pradėtą tarptautinį projektą, kuris vienija Europos liaudies partijos atstovus iš įvairių šalių, taip pat ir iš Rytų kaimynystės šalių, įskaitant ir Gruziją. Šio projekto tikslas yra padėti Rytų kaimynystės šalims suartėti su Europos Sąjunga“, - BNS sakė A.Kubilius.

Per vizitą, kuris truks iki trečiadienio, numatomi susitikimai su Gruzijos parlamento pirmininku Davidu Usupashviliu, prezidento administracijos vadovu Davidu Pataraja, teisingumo ministre Tėja Culukiani bei užsienio reikalų ministre Tamar Beruchashvili.

Taip pat susitikimai turėtų įvykti su Gruzijos parlamento opozicijos lyderiu Davit Bakradze, Europos integracijos, užsienio reikalų komitetų nariais, Lietuvos ambasadoriumi Gruzijoje Jonu Paslausku, kitais politikais.

Prieš porą savaičių A.Kubilius kartu su Tarptautinės ekonomikos stebėsenos grupe, kuriai pats priklauso, vyko į Kijevą susitikti su Ukrainos Vyriausybės vadovybe ir ministrais.

REKLAMA

Su Rusijos spaudimu susidurianti Gruzijos vyriausybė siekia narystės ES ir NATO, tačiau pastaruoju metu sulaukia nemažai Vakarų kritikos dėl opozicijos persekiojimo. Tbilisis tikisi, kad dėl glaudesnių Gruzijos ir ES ryšių bus apsispręsta per Rytų partnerystės viršūnių susitikimą gegužės mėnesį Latvijoje. Šiame susitikime Gruzija norėtų gauti pažadą, kad ateityje taps ES nare, tačiau kai kurios didžiosios Vakarų šalys nepritaria tokiam įsipareigojimui.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.


Rašyti komentarą...
P
Pilietis
2015-02-01 09:41:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
A.Butkevičius (etatinis perversmų organizatorius) važinėjo pas Saakašvilį. Kur jis šiandien slapstosi nuo savo tautos? Ką pasiūlys Kubilius? Gal irgi atakuoti Cchenvalį? Tie Lietuvos "pasiuntiniai", kaip JAV žanbdarai - kur tik pasirodo - ten liejasi kraujas...
Atsakyti
-2

L
Lukasenka
2015-02-01 12:33:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
gaf gaf sabaka gaf gaf....
Atsakyti
0

n
ne
2015-02-01 22:19:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
ne į populistų drąskytą šalį siųsti dar vieną populistą-o į kalėjimą jį-ir iki gyvos galvos...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų