Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
nu kokio durnumo reik buti,kad sukdamas i kaire dar turi ziureti ar taves kas nelenkia,nu bleee taisykles,cia turbut viskas sutapatinta su coronos atmaina.
Koks seimas-tokios ir taisyklės.Kuo tolyn,tuo bukyn.Neee,su tokiu seimu toli nenukeliausi-žydriukės ir lesbinai tik kenkia mūsų ateičiai.
Vėl pri...... is nesąmonių šimtų procentu
Norint pakeisti ket lenkimo taisykles, kai transporto priemonė nori sukti į kairę ir privalo praleisti tiek priešinga kryptimi važiuojančias mašinas, tiek jį lenkiančias, gerai įvertinkite. Nes po tokių sprendimų pasipils avarijų ir žūčių. Visiška nesąmonė. Sukantis į kairę piko metu, o ypač ten kur greitis 90, taip kad teks ilgai stovėti kol pasuksi į kairę. Palikite galioti tas pačias KET taisykles, kol neįvyko dar didesnių nelaimių
@Birute pilnai sutinku su Birute nuomone. Negana kad sukdamas į kairę turės vairuotojas žiūrėti į priešingą juostą tai dar tuo pačiu metu jis turės žiūrėti į veidrodėlį ar koks durnius nesugalvojo jo aplenkti iš kairės...Įvykus avarijai iš kairės lenkęs visuomet bus priešingoje juostoje net jei sugalvos lenkti likus 2 metrams iki sukančio į kairę. Gera taisyklė aferistams kurie dirbtinai sukelia įvykius kad nudrožti "kaltininką". Koks durnius sugalvojo šią KET pataisą?
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų