Oficialu: į Lietuvą atvyks Makronas su žmona

Rugsėjo 28 d. Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda ir pirmoji ponia Diana Nausėdienė priims oficialaus vizito į Lietuvą atvyksiančią Prancūzijos pirmąją porą – Prezidentą Emanuelį Makroną ir jo sutuoktinę Bridžitą Makron, rašoma pranešime.

Vizito metu Lietuvos ir Prancūzijos vadovai aptars ES, NATO, regioninio saugumo darbotvarkės klausimus, dvišalį bendradarbiavimą prekybos, ekonomikos, mokslo ir inovacijų bei kultūros srityse.

Rugsėjo 29 d. Prancūzijos vadovas su Lietuvos Prezidentu aplankys NATO priešakinių pajėgų batalione tarnaujančius Prancūzijos karius. Prancūzijos lyderis planuoja dalyvauti iškilmingoje ceremonijoje Antakalnio kapinėse, susipažinti su Lietuvos akademine bendruomene.

Šio vizito proga taip pat rengiama Lietuvos ir Prancūzijos verslo atstovų apskritojo stalo diskusija, skirta aptarti bendradarbiavimo galimybėms informacinių ir finansinių technologijų, atsinaujinančios energetikos, kibernetinio saugumo srityse.

Prancūzijos Prezidentas Emanuelis Makronas su sutuoktine Lietuvoje lankysis pirmą kartą.


Rašyti komentarą...
x
xxL
2020-09-16 11:04:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Putino kekšė Makronas atvyksta prašyti Lietuvos kad neerzintų Kremliaus ir užmerktų akis į rusofašistų kankinamus Baltarusijos žmones?
Atsakyti
-1

p
pinigelis
2020-09-16 11:21:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
atvyks su savo partneriu arabu ar tik su 'zmona' ?
Atsakyti
0

t
tt
2020-09-16 11:23:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nausedai smegenis plaus ? Rusu politika stums ?
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų