33 metų nusikaltėliui skirta pusantrų metų laisvės atėmimo bausmė.

Penktadienį Vilniaus miesto 1 apylinkės teismas, išnagrinėjęs baudžiamąją byla pagreitinto proceso tvarka, nuteisė anksčiau jau kelis kartus  teistą A.P., kuris iš bažnyčios pavogė aukų dėžutę. Jam teismas skyrė pusantrų metų laisvės atėmimo bausmę.

Vagišius  nuteistas už tai, kad šių metų kovo 11 dieną, apie 15 val.  atėjo į Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo bažnyčią, esančią sostinės Žvėryno mikrorajone. Žinodamas, kur yra aukų dėžutė,  ją pagrobė ir atsinešė į savo namus, kur atsuktuvu ir plaktuku išlaužė ją ir pasisavino 113 Litų bažnyčiai paaukotų pinigų.

Apie šį nusikaltimą sostinės policijai pranešė A.P. draugė.

Apklaustas teisme kaltinamasis prisipažino padaręs jam inkriminuojamą nusikalstamą veiką ir paaiškino, kad tą dieną atėjo į Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo bažnyčią iš anksto norėdamas pavogti aukų dėžutę.

Bažnyčioje tuo metu žmonių nebuvo, todėl jis paėmė aukų dėžutę ir grįžo su ja namo. Namuose atsuktuvu ir plaktuku sulaužė dėžutę, ten buvo pinigai monetomis ir banknotais, maždaug apie 113 Lt.

Už šiuos pinigus A.P. pirko narkotikų. Dėl padaryto nusikaltimo jis teigė besigailintis.

Praėjusiais metais A.P. teistas už vagystę ir narkotikų laikymą neturint tikslo jų platinti. Tada teismas jam buvo skyręs 1 metų ir 10 mėnesių laisvės atėmimo bausmę, jos vykdymą atidedant dvejiem metams.

Vilniaus miesto 1 apylinkės teismas subendrino šias abi bausmes ir nuteistajam skyrė galutinę dvejų metų ir šešių mėnesių laisvės atėmimo bausmę.

Šis nuosprendis per 20 dienų gali būti apskųstas Vilniaus apygardos teismui.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų