Nuteistas buvęs aukštas Klaipėdos miesto savivaldybės pareigūnas

Publikuota 2010.07.02 16:54

2010-07-03 10:08:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
CIA NUBAUDE !!!???
urodai !!!   ATSAKYTI
B 2010-07-02 23:06:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Labai grieztas nuosprendis..   ATSAKYTI
TT 2010-07-02 21:04:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tiktai griežtinant įstatymus kyšininkams galima juos sudrausminti. Šis atvejis tipiško išsukinėjimo,nebaudžiamumo. Teisėsaugininkus reik kartu su nusikaltėliu- už grotų!!!   ATSAKYTI
Naglis Puteikis 2010-07-02 20:39:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Šimkus turi dėl ko džiaugtis, nes jo komfortu po STT reido itin uoliai rūpinosi krūva klaipėdiečių. Būrys politikų stengėsi išsukti Šimkų nuo laikymo už grotų. Ir jiems tai pavyko. O tada liberalcentristas meras Taraškevičius ir administracijos direktorius socdemas Každailevičius dėjo visas pastangas, kad Šimkus, kuris visą laiką nuo sulaikymo dienos turėjo biuletenį, gautų laikiną darbą savivaldybėje, kad tik sulauktų pensijos. Šimkui "pavyko" pasveikti 10 minučių, kaip tik netyčia užeiti pas Každailevičių, kuris ieškojo pakaitinio darbuotojo, įsidarbinti ir tuoj pat vėl susirgti ir sirgti iki pensijos taip nė minutei neišeinant į darbą. Šią pamoką -kaip padėti įkliuvusiam kyšininkui, kad tas nušalinimo nuo darbo atveju gautų žemesnes, bet iš mokesčių mokėtojų išlaikomas pareigas - puikiai iš Klaipėdos valdančiųjų išmoko ir dabar tą patį daro Klaipėdos raj. savivaldybė. Ji STT pagautą savo darbuotoją po nušalinimo taip pat laikinai įdarbino pakaitiniu ar pagal sutartį dirbančiu toje pačioje savivaldybėje darbuotoju. Įsivaizduokime, kaip turi jaustis STT ir visikiti žmonės - valdžia prikišamai rodo, kad pagautais kyšininkais rūpinasi.
Todėl Šimkus per visą tyrimą juokiasi ir tokiu būdu toliau darkosi ir tyčiojasi iš įstatymo, iš padorumo, iš piliečių, iš valstybės.
O Taraškevičius bei Každailevičius pritariamai taip pat tyli ir kyšininkų nesmerkia.
Rankos rankas plovė ir visos liko nešvarios.
   ATSAKYTI
REKLAMA
Į viršų