Rašyti komentarą...
Sveiki visi čia, mano vardas Galina. už mamos gydymą galėjau apmokėti paskola, kurią paėmiau iš paskolų bendrovės. susisiekite su jais dėl skubios paskolos, galite susisiekti el. paštu: theodorejamesonfinance@gmail . com
Siai dienai geriausias pasirinkimas-Puteikis.Jis pabego is koncervu (ne perbego,o pabego) kai koncervai buvo valdantieji,o tai reiskia jog zmogus dar nesupuves,ir nera jam svarbiausias dalykas"lovys".O tai teikia vilties jog toks zmogus gali nuveikti kazka gera musu saliai. O tie visi zadantys"prostitutai" jau tautai zinomi ir tie ju fintai nebeveikia.Pagaliau liaudis"uzaugo"-pradejo skirti grudus nuo pelu!!!!
Rinksime Puteikį,kad užstotume kelią konservatoriams ir raudonosioms utėlėms,Butkevičiaus gaujai
Ar Valstiečių partijos vadas nekontroliuojamos prichvatizacijos laikotarpiu švariai susišlavė tokius plotus žemės? Stebuklas vyksta kai iš ubago virstama ponu... Netikiu. Kada vėl bus išryškinta afera ,kils skandalas esančių partiečių nomenklatūrininkų pulke?
Neturiu ką rinkti Lietuvoje. Ir jei būtų mano valia, mesčiau visus dabartinius lauk iš Seimo, tiek nuvylė, kad nė per nago juodymą jais netikiu. Purvais drabstosi, kad tik prie lovio prilįsti. Gėda man už tokias ,,partijas'' - visi tą pačią giesmę gieda, kol neateina. Ateina - ta pati panelė, tik kita suknelė. Nereikalingi jūs man tokie melagiai, kurie dar ir darbo žmogui sukuriate įstatymą, kad būtų tik labiau suvaržytas. Taip priverčiate bėgti mūsų vaikus į užsienį. Nekenčiu aš jūsų ir nenoriu rinti. Būtumėte garbingi, patys trauktumėtės iš rinkimų, bet... pinigais kvepia, geru gyvenimu jums, o ne žmogui.
@pasakysiu tik viena turėtų būti sodinami kalėjime ir konfiskuojamas jų turtas...kitaip ...vėl prie lovio...kriuksės
@pasakysiu tik viena Yra ką rinkti, bet reikia mokėti atsirinkti, o ne abstrakčiai kalbėti, kad viskas blogai. Jei dalis visuomenės nesugeba matyti ir atsirinkti tų, kurie yra nauji ir neprisidarę skandalų, tai kas kaltas - visuomenė. Juk galima apie kiekvieną politiką pasidomėti, ko padaręs gero ir blogo yra. Naujienų srautas visada greitai išryškina tuos susitepelius. Nereikia bijoti partijų pavadinimų, reikia tiesiog pasirinkti arčiau širdies esančią pagal pažiūras partiją ir atmesti tuos, kurie toje partijoje sėdi senai ir nieko gero pagal tave nėra padarę.
liberalų išsišiepę snukiai mane vimdo,kiek ta antikorupcinė koalicija turi narių,norėtųsi sužinoti
pora-zitų veiksmai del vergų kodekso ,padėjo apsispresti ,"rinkimų" parodijos dieną ,Vievyje ,ant biuletenio nupiešių daiktą panašų į žirkles. Kokie esamų ir busimų kandidatų "nuopelnai,toks ir įvertinimas
na jei valstiečiai - žalieji.... būtų tokiais kaip skelbiasi-???? didysis valstietis - Karbauskis žemgrobys besinaudojantis 80 tukst ha ir pasiglemžentis vos ne visą eropos paramą žū.... net paramos sąlygos paruoštą stambiem žemvaldiem - vel veržiasi i seimą//??/
konservai ,darbieciai ir socdemai bus istorija,niekas ju neberinks, o kiti busimi nieko gero irgi neduos
Nei vienas politologas nenori pasakyti tiesos apie išsigimusią rinkimų sistemą ir galimybes išsirinkti teisingą valdžią Lietuvoj. Partiniai pralobę ir nusipenėję snukiai tie patys ir jie sudarė sau rinkimuose šiltnamio sąlygas kaip mulkinti 98procentus nepartinių rinkėjų. Kodėl Prezidentė neinicijuoja rinkimų sistemos keitimo , nes retas LR pilietis dalyvauja tokiuose sąrašiniuose partiniuose "rinkimuose?

Skaitomiausios naujienos
Į viršų