Rašyti komentarą...
Na jeigu prezidetu taptų bildukas(a.juozaitis,šakalo parankinis) Lietuvai garantuotas krachas
https://m.facebook.com/story.php?story_f
https://m.facebook.com/story.php?story_f
Prezidentu bus Arvydas Juozaitis.
Ministru Pirmininku Naglis Puteikis.
Juokdarys tas Nausėda.Koks iš jo ekonomistas kai mokykloj dvejetą turėjo matematikos.O tuo labiau prezidentas.klounas
@Juozas Juozai, pamirsai pamineti kad Nauseda daktarine Vokietijoje yra apsigynes ekonomikos srityje. Gal i buvo dvejetu, bet ar vaikystes dalykus galima vertinti rimtai? Elonas Muskas taip pat prastai mokinosi, bet suauges pasieke gerokai daugiau nei tamsta.
Ponų išgalvoti finasiniai biurokratiniai reikalai yra kliūtis LR piliečiams iškelti savo norimą kandidatą į LR Prezidentus. Kodėl nelengvinamos rinkimų sąlygos?
@Petras Kad durniai nekandidatuotu :)
Anksčiau žmonės irgi vienodus atlyginimus gaudavo. Kur bedirbtum, visų tie patys atlyginimai. Valdymo institucijos sudarė 1% Lietuvos gyventojų, kiti pagal planą dirbo pramonės ir žemės ūkio įmonėse, transporte, prekyboje. Šiuo metu tie rinkimai sukelia žiaurią konkurenciją. Keista, kai žmonės varžosi, o atėję nedirba, neatlieka funkcijų, nesurenka biudžeto, neorganizuoja pelno apyvartos. Kai kurias ekonomikos sritis visiškai užmarina. Kaip gyventi be kompiuterio, be telefono? Ką daryti, jei pagestų kosminė stotis? Kokią prasmę turi prezidentinis valdymas? Koks ryšys tarp žmogaus ir prezidentp? Ar Grybauskaitė mane pažįsta, kai miegantį vaiką išlupo iš rankų, o padavė išsigandusį, neprižiūrėtą brolį?
@Aldona Aldona, kokius narkotikus vartoji, kad tokias nesamones rasineji?

Skaitomiausios naujienos
Į viršų