Netradicinės orientacijos Šakių merui – kaltinimai priekabiavimu

Šakių miestelį drebina skandalas, pasiekęs prokuratūrą. Į pareigūnus dėl šantažo ir net grasinimų nužudyti kreipėsi Šakių meras Edgaras Pylipaitis. Meras sako imtis tokių veiksmų buvęs priverstas. Pasirodo, 26-erių studentas apkaltino politiką seksualiniu priekabiavimu. Savo homoseksualumo neslepiantis meras įsitikinęs – jaunas vyras norįs ji tik apjuodinti.

5

Pastarosiomis dienomis Šakių rajono meras, konservatorius Edgaras Pilypaitis kaip ant adatų. Jis sulaukė kaltinimų seksualiniu priekabiavimu. Tačiau išvaizdų merą į skandalingą #MeToo istoriją įvelti bando ne kokia moteris, o Vilniuje studijuojantis 26-erių vaikinas. Pats meras neslepia esantis homoseksualus, tačiau šiuos kaltinimus jis vadina absurdiškais ir net viešai sako, kad jo skonis – geresnis. Dėl šmeižto Šakių rajono meras trečiadienį kreipėsi į prokuratūrą.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Netradicinės orientacijos Šakių merui - kaltinimai priekabiavimu

„Istorija neturi visiškai jokio pagrindimo, jokio tiesos grūdelio, išskyrus tik tai, kad buvo suteikta parama jo organizuojamo kryžiažodžių konkurso renginiui“,– sakė Šakių r. meras E. Pylipaitis.

Priekabiavimu merą kaltina jaunuolis. Jis dėsto, kad prieš dvejus metus E. Pilypaitis, būdamas dar Šakių rajono savivaldybės vicemeru, savo kabinete neva atsisėdo prie jo ir pradėjo liesti jo koją. Meras tai neigia.

„Joks save gerbiantis asmuo darbe tokiais dalykais neužsiiminėtų. Ar tokiais, ar kitokiais. Dalykinių pokalbių iš tikrųjų būna visokių ir ateina čia tikrai labai daug žmonių. Ir čia jau yra to žmogaus fantazija visiška“, – pridūrė jis.

„Po prezidentūros renginio mes pietavome ir aš už tuos pietus sumokėjau. Tai pasakyti, kad aš daviau pietums pinigų irgi visiška nesąmonė. Aš apmokėjau pietus, bet visiems su manimi buvusiems savivaldybės atstovams“,– kalbėjo Šakių rajono meras.

Dauguma Šakių gyventojų tiki, kad skandalas – iš piršto laužtas. Tiesa, daliai vietinių netradicinė mero orientacija nepatinka.

„Aš nesuprantu, kokia gali būti orientacija tarp vyrų ir vyrų? Tokių nesąmonių jūs neklauskit. Kaip jis gali vadovauti? Išsigimimas čia. Daugiau nieko“, – pasakojo šakietė Liga.

REKLAMA

Kiti gyventojai svarstė, kad mieste daug „pletkų“, kuriais neverta tikėti.

„Na, prie manęs nepriekabiavo. Na, bet sako, kad ne ta orientacija. Dėl to gal nepriekabiavo“,– sakė kitas žmogus.

„Mūsų meras talentingas. Garbus žmogus. O čia yra tik politinės kovos, kuriose, deja, dalyvauja nelabai švarūs žmonės. Dėl asmeninių kažkokių nepatenkinimų“, - pasidalinta dar viena nuomone.

Meras pasakoja, kad viešai jį esą šmeižiančiam vaikinui jis kartą paskolinęs pinigų. Tai esą nutiko, kai politikas sužinojo, kad už skolas jaunuolį meta iš bendrabučio. E. Pilypaitis sako, kad maždaug 100 eurų jis taip ir neatgavo, o dabar dar ir turi aiškintis dėl jam mestų kaltinimų.

„Tada aš jam paskambinau ir sakau – jau dėl tokių dalykų negalima žudytis. Iš tikrųjų aš, jokių kėslų neturėdamas, pagalvojau, kad jaunam žmogui, studentui, reikia padėti. Bet aš tada pasimoviau ant jo kabliuko“, – tikino E. Pylipaitis.

Beje, Šakių merą ir jaunuolį sieja dar viena byla – pavasarį politikas kreipėsi į teisėsaugą dėl sulauktų grasinimų nužudyti. Dabar dėl to vyksta ikiteisminis tyrimas, o studentui paskirta psichiatrinė ekspertizė.


Rašyti komentarą...
M
Maša
2018-10-19 09:32:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lietuviai nejuodinkit kitų nes nežinot kas gali atsitikti jūsų vaikams ir jūsų anūkams,stiprybėsEdgarai
Atsakyti
-1

B
Birutė
2018-10-19 11:10:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Svarbiausia,kad meras geras,nuoširdus ir sąžningas,o visa kita turėtų nerūpėti okios jis orietacijos
Atsakyti
-1

L
Liuks koncervas
2018-10-18 20:09:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kuo daugiau koncervų - tuo labiau nuo tradicinių vertybių - vieni broileriai, lytinoiai iškrypėliai.
Atsakyti
-12

SKAITYTI KOMENTARUS (13)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų