• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Neseniai Lietuvą apskriejo liūdna žinia – prieš pat Naujuosius metus mirė verslininkas, nekilnojamojo turto agentūros „Centro kubas“ įkūrėjas Arūnas Strolis. Vyrui buvo 55-eri, mirtis artimiesiems buvo labai netikėta. Kolegos svarstė, kas galėjo nutikti jų geram bendražygiui.

Neseniai Lietuvą apskriejo liūdna žinia – prieš pat Naujuosius metus mirė verslininkas, nekilnojamojo turto agentūros „Centro kubas“ įkūrėjas Arūnas Strolis. Vyrui buvo 55-eri, mirtis artimiesiems buvo labai netikėta. Kolegos svarstė, kas galėjo nutikti jų geram bendražygiui.

REKLAMA

Verslininką visi prisimena tik šiltu žodžiu. „Be jokių abejonių išliks tik malonūs prisiminimai apie Arūną“, – teigė artimas velionio bendradarbis.

Prisimena kaip gabų verslininką, kuris pinigus užsidirbo garbingai

Šviesiais prisiminimais apie verslininką sutiko pasidalinti Zigfridas Račkovskis, „Centro kubo“ valdybos pirmininkas. Jis sakė esąs A. Strolio bendražygis dar iš jaunystės laikų – drauge vyrai įžengė į verslo pasaulį.

Nors maždaug prieš gerus 15 metų A. Strolio ir Z. Račkovskio verslai atsiskyrė, pati pradžia buvo bendra, prisimena pašnekovas.

REKLAMA
REKLAMA

„Geras žmogus buvo. Klaidų būna pas visus, žinote, visi jų darome. Jaunas vyras buvo, gabus. Pradėjo verslą 1990-ųjų pradžioje, būdamas maždaug 25-erių metų. Vaikinas stengėsi uždirbti sąžiningai, ne kaip nors privatizuodamas turtą ar atimdamas iš ko nors, kaip vyko 90-aisiais. Mes garbingai dirbome, apie jį galiu tik gera pasakyti“, – tv3.lt pasakojo ilgametis velionio kolega.

REKLAMA

A. Strolis buvo visų mėgstamas, šviesus žmogus, jokių priešų neturėjo, tvirtino Z. Račkovskis. Jis taip pat gyrė A. Strolio sugebėjimus ekonomikos srityje: „Verslus buvo, turėjo gerą uoslę nekilnojamam turtui.“

Atskleidė, kad vienas laikotarpis A. Stroliui buvo ypač sunkus

Kad ir koks gabus verslui buvo A. Strolis, ekonominės krizės negandos neaplenkė ir jo. Z. Račkovskis praskleidė šydą apie sudėtingesnį A. Strolio gyvenimo etapą.

„Per 2008–2009 metų krizę įstrigo projektas, kurį jis vykdė. Drįstu sakyti, su bankų pagalba jį tiesiog sužlugdė. O pagalbos tada iš kur buvo galima laukti? Iš niekur. Žmogus reikalingas, kol viskas gerai, o kai jam problema, dažniausiai tada nėra nei draugų, nei valstybės, nei tuo labiau banko pagalbos. <...>

REKLAMA
REKLAMA

Jam tas laikotarpis kainavo sveikatos. Buvo sveikatos sutrikimų, bet jis stengėsi kažkaip išlaviruoti. Už viską reikia mokėti, o mokame savo sveikata“, – pasakojo pašnekovas.

Jo teigimu, po patirtų sunkumų per krizę A. Stroliui atsitiesti buvo ypač nelengva. Tiek pakirstos sveikatos, tiek materialinių nuostolių nepavyko atgaivinti, kad pasiektų ankstesnius verslininko klestėjimo laikus.

„Po tos krizės, kiek galėjau, padėjau jam kaip draugui. Verslas atrodo paprastas dalykas tiems, kas niekada tuo neužsiėmė. <...>

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ilgą laiką dirbome dviese. Kaip akcininkai pagrindiniai, stūmėme verslą. Neblogai buvo ir statyboms, ir viešbučiui. Neblogai buvome sutvarkę savo verslą, bet krizė sutrukdė“, – dalijosi Z. Račkovskis.

Netikėta žinia apie mirtį sukrėtė: „bum“ ir žmogus išėjo

Portalas tv3.lt teiravosi, kaip Z. Račkovskis priėmė žinią apie jaunystės bendražygio A. Strolio mirtį.

„Atrodo, kalbėjau su žmogumi prieš porą dienų. Paskui sužinojau, kad nėra jo.

Kaip galima reaguoti? Liūdna staigmena, nuostaba tiesiog. Atrodė sveikas.

Na, kiekvienas po 50-ies metų nebūna visiškai idealios sveikatos, bet vis tiek jokių įtarimų nebuvo, kad kažkas jam yra. O dabar – bum! Paskambina, pasako – išėjo.

REKLAMA

Iš artimųjų pranešimų supratau, kad širdelė. Rytoj išlydėsime jį“, – pasakojo Z. Račkovskis.

Netikėta mirtis vyrą užklupo gana jauną – A. Strolis ėjo 56-uosius metus. Ilgametis kolega dalijosi, kad verslininkas buvo fiziškai stiprus, daug metų užsiėmė vandens ir komandiniu sportu.

„Jaunas, buvęs sportininkas. Sportavo jaunystėje – užsiėmė irklavimu, paskui regbiu daug metų. Aukštas, galingas, stiprus vyrukas. Bet pakirto liga, tas laikotarpis tikrai jam buvo nelengvas“, – svarstė jis.

REKLAMA

Marijonas Mikutavičius bičiulį minėjo šiltu žodžiu

Portalas tv3.lt susisiekė su dainininku Marijonu Mikutavičiumi, artimu verslininko bičiuliu. Atlikėjas sakė ryšius su A. Stroliu palaikęs ilgus metus ir pasidalino prisiminimais apie šį žmogų.

M. Mikutavičius keliais žodžiais apibūdino draugą – tikino, kad jis buvo „įvairus žmogus“.

„Kartas geras, kartais nelengvas – įvarus, kaip ir mes visi. Nemeluosiu, kad jis buvo stebuklas, nors prie žaizdos dėk, bet daugeliu atvejų ir pagelbėjęs yra, ir padėjęs. Ir šiaip buvo dėmesingas“, – neslėpė M. Mikutavičius.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Atlikėjas patvirtino, kad viename gyvenimo etape su A. Stroliu artimai bendravo, o paskui, nors ir atitolo, išliko geri pažįstami. M. Mikutavičius sakė kalbėjęs su bičiuliu visai neseniai, tad žinios apie netektį jį užgriuvo kaip perkūnas iš giedro dangaus – visiškai netikėtai.

„Su juo gruodžio 28 d. dar kalbėjau telefonu. O paskutinę metų dieną draugas kitas parašė, kad jo nebėra. Reagavau taip, kaip visi reaguojame, kai išeina artimas žmogus. Pirma, galvojame apie juos, paskui – apie save. Tokios žinios visuomet netikėtos. Gal jas lengviau priimti, kai žinome, kad sirgo žmogus ilgai ar panašiai, kaip ir esi susitaikęs su tuo, kas gali nutikti. Bet kai tai atsitinka artimiems bičiuliams, visada netikėta. Juo labiau, kad jis buvo vyresnis, bet iš esmės mūsų kartos žmogus“, – atviravo M. Mikutavičius.

REKLAMA

Kviečia palydėti A. Strolį į paskutinę kelionę

Kaip portalas tv3.lt anksčiau rašė, žinia apie verslininko mirtį viešai feisbuke pasidalijo NT įmonė „Centro kubas“.

„Mūsų įmonė savo istoriją pradėjo nuo 1993 metų ir šiemet jau skaičiuos 29 metus, buvo nemažai visokių posūkių ir transformacijų, bet Centro kubo įkūrėjas ir daug metų jam vadovavęs buvo Arūnas Strolis.

Deja, Arūno gyvybė netikėtai užgeso prieš pat Naujus Metus, manau, kad daugelis žinot Centro kubą, žinojote ir Arūną, todėl jei norėsite atsisveikinti tai galima bus padaryti prie Vilniaus Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčios (M. K. Paco g. 4) įsikūrusioje šarvojimo salėje trečiadienį (01.05) nuo 9:00 iki 14:00“, – rašoma „Facebook“ paskyroje.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų