Rašyti komentarą...
Majauską politbiuro raztierzalo za to, kad vnučkos nepalaikė
Seimo geda - Gražulis cituojamas...
Gal ir mažiau bet konkretesnių klasusimų reikėjo šiam arogantiškam užsienio reikalų ministrui ,be to pirmas užsienio reikalų ministras milijonierius,pats niekada nedirbęs versle.Per daug klausimų,net iš lapelio reikėjo skaityti atsakymus,nes visų skambių frazių juk neatsiminsi,Ir tas komjaunuoliškas Šimonytės entuziazmas,mat puolamas tik dėl garbingos pavardės,tai negi turim savo leniną ir jo anūkus ir daugiau garbingū pavardžiū Lietuvoje nėra?O jei tikrai tai kuo ir kur dirbtų šis ministras jei nebūtų su ta garbinga pavarde ir puikiu uošviu?Jegu butų eilinis išsilavinęs pilietis turintis tiek metų,ar tikrai jau būtų kad ir labai gabus tapęs partijos ir visos Lietuvos vadovu?
Ir dar.Čecholą medvilnės.
interpeliuos dabar...
Įdomu ką pasakytų gabrielius,jei{kaip pvz.}Lenkija sugalvotų atsiimti ''Lenkijos kraštą"iš Lietuvos..Arba sugalvotų bendradarbiauti tik su"Lenkijos kraštu"Lietuvoje.ir nematytų visos Lietuvos.Kaip pasielgtų gabrielius?Ar sutiktų su tokiais srendimais?
@Keista skverneliui -būtų paklausęs,o dabar liksi nesužinojęs...
Liūdna , kad toliau mažvaikiai žais valdžioje
Palykit ramybej musu politikus leiskyt jiems dirbti savo darba
nes nemyli teroristinės Rusijos. Bet Lietuva neprapuls - joje dar daug raudonskūriu, kuriems Rusija kaip medus. Tik tas Landzbergis trukdo vėl įstoti į matuškos Rusijos sajunga. Negeras tas Landzbergis visai. Kaip ir jo senelis.
@Landzbergis blogas Landsbergiukas yra nulis. O nulis negali nieko - nei trukdyti nei netrukdyti.
@Tik jau neperdėk Tai čia visi raudonskūriai putojasi dėl to, kad Landzbergis nieko negali? Kas galėjo pagalvoti, kad Kremlius ėmė rūpintis, kad tik Lietuvai būtu geriau:)
@Tik jau neperdėk nulis ,kodėl tiek daug dėmesio sulaukė iš opozicijos...
@Landzbergis blogas Apie kurį, batiuška, landzbergį? Ar tą, kurį Maskva profesoriumi paskyrė, ar maskolinio propesoriaus anūką?
Išsiblaivo tegul opozicija

Skaitomiausios naujienos
Į viršų