Rašyti komentarą...
EILINI KARTA VILNIAUS VALDZIA APSISIKO.MUS KAIP VILNIECIUS GALUTINAI NAVICKAS NUVYLE,MATOSI KAD SVARBIAU KOMUNISTINES KINIJOS PINIGAI,O NE PAPRASTU ZMONIU LAISVE......
mieli Tibeto draugai, bukit malonus ir nusirinkit nuplysusias veliaveles ir kita slamsta. prasau. gal ir gerai, kad savivaldybe atsisake patvirtint si skvera nuolatinio siukslinimo vieta.
kai Lietuva buvo okupuota SSRS mes kovojome už savo laisvę, taip ir Tibetas yra okupuotas KLR ir jo žmonės trokšta gyventi savo laisvoje šalyje. Manau, mūsu šalis, kaip niekas kitas turėtu suprasti ką dabar patiria Tibetas.
Skaitant daugumos komentarus susidariau nuomone, jog dauguma čia rašiusiųjų grynos daržovės, kurios nieko nesuprantas nei apie politiką, nei apie Tibetą. Geriau jau patylėtumėte nei kalbėtumėte bet ką ir rodytumėte savo "intelektą".
Kalbant apie Tibeto skverą, tai visi tie sakantys, kad reikia jį kažkieno kito garbei pavadinti, tegul susimąsto, kodėl anksčiau, kai Tibeto rėmimo aktyvistai nusugalvojo jiems nė į galvą neatėjo jų pačių idėja.
as irgi nesupratau per kuria vieta maldos veliaveles izeidzia krikscioniu jausmus...
tu bent supranti ka sneki? ir isvis kiek tau metu?
nu jo totaliai nusisnekejai..
ka kalbeti su megsto mberetem, tusciagalviai padlaiziai, tibetu visa valstybe pavadinkit kad ikasti kinams, pusdurniai
Patikimos pranašystės teigia, jog kinai anksčiau ar vėliau okupuos Europą, tai gal geriau jiems pasiduoti jau dabar?
1. Lietuva NĖRA TIK KRIKŠČIONIŠKOS tikybos kraštas.
2. Pasakykit, kaip galima įžeisti "mūsų tikinčiųjų" jausmus? Ar skvere buvo tyčiojamasi iš krikščionių?
Nustokit vieną kart svaigti su ta vienos tikybos didybės manija. Gerbiu kiekvieno apsisprendimą būti vienos ar kitos tikybos, bet, mielieji, nesipūskit. Gal geriau mylėkit savo artimą, einantį su taika širdyje.
kad Konstantinopolis yra visos Europos paveldas. Reiktų su Stambulu ką nors daryti.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų