Nematytos kauniečių emocijos: kalbos apie mirtį Išskirtinis „TV Pagalbos“ reportažas

Kauniečiai Eglė ir Gintaras Kručinskai šiomis dienomis išgyveno tikrą pragarą. Už pliaukštelėjimą vaikui per ranką ir kombinezoną jiems buvo atimti du mažamečiai vaikai.

Į kovą dėl savo atžalų su valstybinėmis institucijomis pakilę tėvai šiandien išgirdo gerą žinią, jog vaikai jiems atiduodami.

„TV Pagalbos“ žurnalistė Gerda Žemaitė dieną prieš šią ilgai lauktą žinią lankėsi kauniečių šeimoje ir pati savo akimis išvydo, jog šeima tvarkinga, o teigiamų atsiliepimų apie ją paliko ir visi kalbinti kaimynai.

Prieš televizijos kameras savo atžalų tuomet jau daugiau nei dvi savaites nemačiusi E. Kručinskienė prasitarė nuolat pagalvojanti ir apie patį baisiausią scenarijų – vaikų mirtį iš sielvarto ir streso.

(24 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Išskirtiniame „TV Pagalbos“ reportaže – nematytos kauniečių šeimos emocijos

„Su berniuku mes visada kartu miegodavome, todėl žinau, kad ta pirma naktis be mamos ir tėčio, jis atsikėlė ir klykė… Mamos ieškojo… Nežinau, gal jie liks ligoniai psichiniai ar išvis numirs, mes jau dabar su vyru taip laukiam, kad mums paskambins ir pasakys, kad jūsų vaikai mirė ir ateikite pasiimkite kaip lavonus, nes aš žinau, kad jie tokie maži gali neištverti šito sielvarto… Mes žinome, kad ta moteris su jais visiškai nesusitvarko ir jau pradėjo ieškoti gydytojų…Ar jie ligoninėje, ar jie miršta, mums niekas nieko nepasakys…“, – su ašaromis akyse kalbėjo E. Kručinskienė.

Šis įvykis itin sukretė iš Kručinskų kaimynus, kurie jų šeimą vadina kone tobula.

„Dar aš tokios šeimos, kad taip rūpintųsi savo vaikais, aš nemačiau. Absoliutūs abstinentai“, – tikino kaimynė. „Nei jie geria, nei jie rūko“, – antrino kita.

Kad berniukas buvo hiperaktyvus, patvirtino ir pati jo motina. Anot jos, dieną, kai iš jos buvo atimti vaikai, kitaip sudrausminti vaiko ji neturėjo pasirinkimo.

„Berniukas yra labai išdykęs, neklauso… Tas vaikas jis kai pasileidžia, yra ir į gatvę išbėgęs, kur mašinos važiuoja, tai man ne kartą širdis kulnuose būdavo. Bariau jį, visaip prašiau taip nedaryti, bet jis man kelintą kartą padarė vėl tą patį. Kadangi gyvename prie miško ir įvyko tai prie posūkio, kur labai greitai dviračiai važiuoja. Pasileidau jo gaudyti, nes buvau pametųsi iš akiračio trumpam ir kelis kartus per užpakaliuką pliaukštelėjau tris kartus. Jis buvo su storu kombinezonu, todėl nereagavo. Tada jam pliaukštelėjau per rankytę, kad jį sudrausminti, kad jis su manimi sutiktų eiti, nes mergytė maža buvo palikta toli“, – lemtingą pasivaikščiojimą prisiminė ji.

Visą laidos „TV Pagalba“ reportažą žiūrėkite:


Rašyti komentarą...
I
Ir
2018-10-25 19:48:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lietuvoje jau bandoma manipuliuoti zmonemis - busit negeri lietuvos piliečiai atimsim vaikus
Atsakyti
0

B
Buuu
2018-10-25 21:22:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pasirodykit urodai sios situacijos kaltininkai mes norim jus matyt nes dejot i krumus !!!!
Atsakyti
0

V
Valerijs
2018-10-25 22:32:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai jūs galvojat kaip tokia situacja paveikė vaikus tuos vaiku specialistus reikia į kalėjimą sodint
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų