Nelietuviškiems rašmenims pasuose - žalia šviesa

Publikuota 2009.11.07 08:49

Žygeivis 2009-11-07 18:27:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Lietuviškos geopolitikos pradžiamokslis

Žinomas posakis, šiek tiek jį perfrazavus: "Valstybės ir tautos neturi nei amžinų draugų, nei amžinų priešų. Yra tik amžini interesai".

Lietuvių Tautos ir Lietuvos Valstybės "amžinas" interesas - sustabdyti slaviškąją ir germaniškąją slinktį į baltų žemes.

Germaniškoji jau sustabdyta, ir, matyt, niekada nebeatsinaujins (panašu, kad laikui bėgant vokiečius sudoros jų pačių "gastarbaiteriai" - musulmonai).

Taigi, lieka tik slaviškasis pavojus - visų pirma iš Rusijos imperijos pusės, o sekantis - iš Baltarusijos ir Lenkijos pusių.

Išvada - būtina ieškoti tokių sąjungininkų, kurių interesai atitinka Lietuvos Valstybės ir Lietuvių Tautos interesus.

Akivaizdu, kad potencialiu tokiu sąjungininku pietryčiuose yra Ukraina - jos amžini priešai tie patys, kaip ir Lietuvos.

Kitas sąjungininkas yra JAV - nes ši valstybė niekada nesutiks, kad Rusijos imperija įsigalėtų Rytų Europoje.

Teoriniu sąjungininku galėtų būti ir Kinija, bet ji pernelyg pavojinga - užgrobusi Rusijos imperiją (visų pirma Tolimuosius Rytus ir Sibirą) ji tikrai nesustos, o eis toliau, fiziškai okupuodama ir apgyvendindama savo kolonistais visas užgrobtas teritorijas (tuo ji iš esmės ir skiriasi nuo JAV - iš JAV pusės mums "amerikoniškoji" kolonizacija negresia).

Lenkija mūsų sąjungininku gali būti tik kovoje su Rusijos imperija (dalinai ir su Baltarusija, bet tai jau abejotina - jos gali susitarti ir pasidalinti Lietuvą).

Be to, deja, Lenkija lygiai toks pat (o šiuo metu netgi pavojingesnis) priešas, nei Rusija, kadangi skverbiasi į Lietuvą "šliaužiančio ilgalaikio perversmo" metodu.

Mūsų Valstybės ir Tautos ilgaamžė patirtis jau akivaizdžiai parodė, ką mes "laimime", kada sudarome "unijas" su Lenkija. Ir kaip Lenkija elgiasi, kada atsisakome tokias "unijas" sudaryti.   ATSAKYTI
agne 2009-11-07 16:59:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
brangiai kainuos toks nereikalingas mums įvedimas, galėjo palikti seną tvarką   ATSAKYTI
tikras lietuvis 2009-11-07 10:36:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Sprendė neišsprendė. Reikėjo nustatyti, kad dokumentuose rašome originaliai. vis tiek kada nors reikės.   ATSAKYTI
arabams 2009-11-07 10:00:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
arabiškai, žydams - žydiškai, ruskiams - rusiškai, kinams - kiniskai, indams - indiškai, armėnams - armėniškai ir t.t. Idiotai valdininkai, idiotų tauta, kad kiekvienam subinę laižo   ATSAKYTI
MMM 2009-11-07 09:45:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Nenoriu vartoti neteisingo termino "baltai" ir mūsų protėvius vadinsiu lietuviais.
Lietuvių civilizacija pradėta naikinti "humaniškųjų" krikščionių iš dviejų pusių - vakarų ir pietų. Tą civilizaciją (jos arealą) jiems pavyko suspausti iki dabartinės Lietuvos ribų. kad ir kaip stengėsi visokio plauko žydkrikščionys, bet visiškai jos sunaikinti nesugebėjo.
Ypatingą vaidmenį čia suvaidino lenkai. Krikštas jiems, kaip ir kryžiuočiams, buvo tik pretekstas užgrobti mūsų žemes ir šeimininkauti pas mus. Dabar ir KT ženkliai prisidėjo prie lenkų kolonizatorių siekių įgyvendinimo. Labai įdomu kiek to proto turi mūsų KTšnikai, jei priima tokius kvailus sprendimus. "Jei pageidaus". Ot ims ir pageidaus kinietis, kad įrašas būtu jo gimtąją kalba. Kas tada? Ar Lietuva turi viso pasaulio tautų kalbomis dabar daryti įrašus asmens dokumentuose? O Lenkijoj rašomi lietuviškais rašmenimis duomenys pasuose?
Nerašomi. Tai ar mes esame lenkų pavaldiniai, jei vykdome visus jų norus? O gal įsivyravus teisėsaugai korupcijai ir kyšininkavimui ir KT teisėjai gavo vokelius?   ATSAKYTI
REKLAMA

TV3 Rekomenduoja

REKLAMA

TV3 PROGRAMA

Taip pat žiūrėkite:
REKLAMA

TV3.LT DRAUGAI

partner nameGjensidige draudimas
partner namepaskolų bankas
partner namesveiki produktai
partner name vaistinė internete
partner namenaujausios mados internete
partner name gipso kartono plokštės
REKLAMA
REKLAMA

Top 10

DIENOS
SAVAITĖS
MĖNESIO
Į viršų