Nelaimingas atsitikimas Anglijoje vyrą pavertė daržove, dar vieną smūgį sudavė valstybė

Po šuolio į vandenį Anglijoje jaunas vyras visam gyvenimui liko prikaustytas prie lovos. Vyras ir jo artimieji pateko į aklavietę – jei nieko nesiims, vyrui gresia mirtis.  

Ramūną slauganti teta pasakoja, kad šeimą pastaraisiais metais lyg kas prakeikę būtų. Vien šiais metais mirė trys artimi Ramūno giminaičiai – jo ir tetos tėčiai, taip pat Ramūno brolis.   

Negana to, neįgaliajam nugarą atsuko ir valstybė. Jam nesuteikiama globos įstaigos priežiūra, jis taip pat negali lankytis poliklinikoje, nes neturi socialinio draudimo, o už nesumokėtas PSD įmokas ligonių kasai jis yra skolingas daugiau nei 500 eurų.

Beviltiškoje padėtyje vyras atsidūrė dar ir dėl to, kad nevaldo savo galūnių ir negali padėti svarbių parašų, kurie reikalingi, kad jam būtų suteikiama tinkama priežiūra. 

„Protu nesuvokiama, kaip gali būti nejautrus kaimyno, Lietuvos piliečio, didžiulei nelaimei. Atrodytų, visa bendruomenės turėtų susiburti ir ieškoti išeities, kaip galėtų pagelbėti socialinė tarnyba, kaip galėtų pagelbėti Užimtumo tarnyba, ką galėtų suteikti visokie labdaros fondai, kaip galėtų medikai, kad ir apeinant įstatymą jam pasiūlyti tam tikras paslaugas“, – biurokratiniais labirintais piktinosi „TV Pagalbos“ vedėjas Žilvinas Žitkus.

Skaudi jauno žmogaus gyvenimo tragedija ir iššūkiai mirties akivaizdoje – laidoje „TV Pagalba“ .


Rašyti komentarą...
E
Emigrante
2019-11-18 10:40:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nemalonu skaityti lietuvaičių komentarus , koks jums skirtumas ka žmogus veikė emigracijoj , mes visi žmones ir turi būti žmogiškumas pirmoj eilėj o ne priekaištai kokius kam ir kur mokejo mokesčius jus niekada nežinote kas jūsų laukia ateityje , būkite žmones nesityčiokite iš žmogaus nelaimes , o kad musu Lietuvos valstybe su apsurdiskais įstatymais negina musu Lietuvos piliečiu tai gėda Lietuvos valstybei
Atsakyti
-2

L
Lina
2019-11-18 12:58:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Paskaičius komentarus gėda darosi kad gyvenu tarp tokių svolačių.ir tokioj valstybėj.
Atsakyti
-3

A
ANELIUTE
2019-11-17 16:58:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
nebukit tokie ziaurus , nezinom kas mums gali atsitikti.
Atsakyti
-9

SKAITYTI KOMENTARUS (30)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų