Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Lieka tik vienas kelias - Atstatydinti Kubilių ir visą Vyriausybę. Kubilius jau pakilo ir prieš Prezidentę. Nesuprantu, kodėl Kubilius taip gina Kreivį. Dar nė vieno ministro taip negynė. "Tvarkiečiai" jau paragino kurti naują valdančiąją daugumą. Seimūnai turi suprasti, kad toliau taip nemokšiškai valdyti valstybę, nebegalima. Jeigu tas nebus daroma, per ateinančius Seimo rinkimus žmonės nušluos visus dabar esančius Seime. Priėjome tokią kritinę ribą, po kurios galima tik valstybės griūtis. NEDARBAS auga, maisto produktų kainos auga, perkamoji galia krenta, emigracija masinė, klesti korupcija ir kyšininkavimas. Ar atsakys už tai konservatoriai?
nedarbas auga ,kvalifikuotu darbininku nera... cirkas as pats esu kvalifikuotas ,bet kai nuaini i ymone ir tau pasiulo susiktus 800 litu tai lai patys vergvalcziai juos susikisa ten kur nesueina... o visu antra tai kol lietuva valdys pusgalviai tai nedarbo net ir emigracija nesusstabdys . visos salys ekonomiskai jau sauna tiesiog i virsu ,o mes toj pacioj duobej vis dar kasam ,bet neaisku ko mes ten kasam
Lietuvoje tokių specialistų neruošia tai teisybė . Dabar savininkas tiksliau išnaudotojas įdarbina vos už penktadalį to ką turėtų mokėti minimaliai,o darbų
samdinys turi minimaliai, turi arti už tris 'specialistus'. Bet tai dar ne viskas
tam samdiniui užkraunami dar visokie papildomi darbai ,galėčiau pavardyti ,bet kas
dirbo žino ,kas per IDIJOTAS tas dabartinis samdytojas. Ir blogiausia yra tai ,kad
VERGAS sutinka dirbti už tą mizerį ,būti išnaudojamas ,poto ,kai nuvaro ,kaip arklį iš
norinčiųjų eilės paima kitą ,jokių įstatymų ,jokių sąžinės graužaties aspektų ,aš
tave verge samdau ,tu ark , europoj tikriausiai lithuanija pirmauja savo IŠNAUDOTOJŲ bukumu.
Na Vilniuje pagal ldb poreikį, reikalinga 280 transporto darbuotojų, 120 pramonės iš jų 84 mėsininkai. Va ir visi ,,aukštos kvalifikacijos specialistai':))
vien tik dejuonės, visko trūksta - mokėkit kaip priklauso, tai ir netrūks, turbūt ir prostituciją legalizavus, viešnamių savininkai sakytų, kad trūksta aukštos kvalifikacijos specialisčių - visos emigravo, nėra kam dirbti - reikia įsivežti
Nedarbas auga, o kvalifikuotų darbininkų, SU BENT 3M. PATIRTIMI, DIRBANČIŲ UŽ 800LT, – nėra. pilnas straipsnio pavadinimas.
žmoniškai mokėti, bus ir gerų darbininkų.
Taigi,laikas tiems goduoliams proto neikrete,situacija nesikeicia.
LT direktoriai pamirsta kad Lietuvis jau yra Vakarietis, o vakarieciai nemegsta kai su jais elgesia pan kaip su pigiais kinais ;)
Aš iš šių kraštų išvykau į Airiją. 15m. 'dariau karjerą, pasiekiau šiokių tokių rezultatų, buvau ir esu vertinamas įmonių vadovų, kuriose dirbau. Bet vis tiek teko išvykti į Airiją užsidirbti pinigų.Verkiate jūs, verslininkėliai, o kur jūs buvote prieš 10, prieš 5, netgi prieš tris metus? Sugebėjote tik išsidirbinėti iš paprastų žmogelių sąžiningai jums nugaras lenkusių. Dabar tie žmonės nugaras lenkia Airijos, Anglijos ar Norvegijos kapitalistui. Tokius 'verslininkus,, kaip zimnitskai ar agentai, senai reikėjo už kiaušinių žemyn galva pakabinti. Būtumėte mokėję žmoniškus atlyginimus, elgesi kaip su žmonėmis, niekur mes nebūtume išvažiavę, juk LIETUVA tai mūsų namai...

Skaitomiausios naujienos




Į viršų