• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Policija gavo pranešimą apie eismo įvykį vienoje miesto aikštelėje, atvažiavus į vietą pareigūnai papuolė tiesiai į konflikto sūkurį.

Policija gavo pranešimą apie eismo įvykį vienoje miesto aikštelėje, atvažiavus į vietą pareigūnai papuolė tiesiai į konflikto sūkurį.

REKLAMA

Įvykį užfiksavo laidos „Farai“ operatorius.

Vaikinas sužalotu veidu lyg ir bandė šalintis – medikų pagalbos atsisakė bei tvirtino esąs blaivas.

Debilas! Jis taranavo mus, stovinčius“, – paaiškino vienas iš vaikinų.

Tapo aišku, kad BMW visureigis rėžėsi į stovintį „Audi“ sedaną. Smūgio būta stipraus, dešinys „Audi“ šonas visiškai suniokotas. Suveikusios oro pagalvės apsaugojo nuo sunkių sužalojimų, tačiau BMW vairavusiam vyrukui nesisekė paaiškinti savo elgesio priežasčių.

Tuo tarpu vaikinas iš „Audi“ ekipažo tvirtino, kad čia buvo ne nelaimingas atsitikimas, o sąmoningas veiksmas.

„Bandė mus numušti. Mes pasitraukėm ir į mašiną kaip p***! – Ką tu čia pasakoji?“, – klausė pirmojo vaikino kitas avarijos dalyvis.

REKLAMA
REKLAMA

Iš padrikų parodymų galima spėti, kad įvykis rutuliavosi taip: pirmiausia kilo žodinis konfliktas tarp dviejų vaikinų kompanijų. Tada vienas bernelis nusprendė imtis veiksmų – sėdo į automobilį, įsibėgėjo ir rėžėsi į „priešininkų“ mašiną.

REKLAMA

Abiejų automobilių vairuotojai – neblaivūs

Visureigio vairuotojui buvo nustatytas vidutinis girtumas, netrukus paaiškėjo, kad BMW vairavo ne savininkas. Savininkas tikino, kad raktelius atidavė blaivam draugui.

„Jis buvo blaivas, todėl daviau raktelius. Mes buvom kartu blaivi. Ir aš jam atidaviau raktelius ir jis paskui nusprendė vairuoti“, – pasakojo BMW savininkas.

Atvykę ugniagesiai ėmėsi priemonių, kad neįvyktų trumpasis jungimas ir automobiliai neužsiliepsnotų. Kaip buvo išsiaiškinta, smūgio metu „Audi“ automobilyje buvo tik vairuotojas – tikra sėkmė, kad keleiviai tuo metu stovėjo šalimais ir spėjo pasitraukti. Ugniagesiai atjungė abiejų mašinų akumuliatorius.

REKLAMA
REKLAMA

Visureigio savininkas negebėjo paaiškinti, kodėl jo mašiną vairavo draugas ir situaciją įvardijo vienu žodžiu: „Šikna“.

Pilietis buvo perspėtas, kad kol bus išsiaiškintos įvykio aplinkybės, BMW keliaus į saugojimo aikštelę. Vaikinai iš „Audi“ ekipažo žodžių į vatą nevyniojo ir tvirtino, kad visureigį vairavęs smarkuolis pirmiausiai norėjo juos numušti.

„Jie užmušti mus norėjo“, – tikino vaikinas.

BMW vairuotojui nustatytas tas pats – vidutinis girtumas. Promilės beveik pasiekė sunkaus girtumo ribą, suteikus pirmąją pagalbą jaunuolis išvažiavo į gydymo įstaigą.

Kaip baigėsi ši istorija pamatykite aukščiau esančiame vaizdo įraše.

Laidą „Farai“ žiūrėkite kiekvieną ketvirtadienį 19:30 val. per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „Farai“.

tv3.lt

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų