Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Šimonyte- svarbu sąžiningai
Šimonyte- svarbu sąžiningai
Anūko Mortos aferos su sklypu už 1 eurą partneris Š.Stepukonis greičiausiai 40 mljn plovė per M.NAVICKIENES vyro finansinių aferistu įmonę Foxpay. Matomai iš nuteistų ir korumpuotų koalicijos atstovės VRM BILOTAITES gavo žinią jog padai svyla, tai iš karto pasipuste padus . Jei ne Europos prokuratūra, tai 40 mljn pasidalintų aferos dalyviai ir į viešumą neiškiltų .
Čia akivaizdi pedopartijos moralė! Matyt gerai buvo auklėjama senelių - raselių, andriukų.
Iš pedopartijos pasitraukė nuo LOVIO.?
Dar kartą

I.Š.:
- Norėčiau tikėtis, kad jeigu man tektų vadovauti Vyriausybei, tai bet kuris Vyriausybės narys, pakliuvęs į kažką panašaus – ko nenorėčiau tikrai sulaukti, bet neatmeskime nieko pasaulyje ir nieko gyvenime – tikrai susiprastų ir pasitrauktų pats ir nereikėtų jo varyti varu nei prezidentui, nei ministrui pirmininkui, nei visam Seimui kartu surėmus pečius.
N.P.:
– Bet ar jūs esate numačiusi tą situaciją, jeigu vis dėlto ministras atsisako trauktis, o koalicijos partneriai jums iškelia kažkokių sąlygų?
I.Š.:
– Aš pasitraukčiau pati.

2020 lapkritis
Kaip jos rinkėjas manau, kad privalo trauktis ir nustoti sekti pasakas, viską ji žinojo! Kiek teko susidurti, kitų atžvilgiu Monika Navickienė yra kur kas principingesnė ir griežtesnė, o sau, kažkodėl, - itin atlaidi.
O kas čia naujo, konservai nieko nemato ir negirdi, tik save..
Žinoma, jog nėra priežasčių trauktis, juk kotletukų gi nevalgė, o vienas kitas melejonas - smulkmė ir brendžio dėžutės nėra, nes viskas zakonno ...
Pensijos tiek kiek pastoviai žadama, bet patiems vis maža ir maža.
Kada jums ponai bus gana?
Į ją žiūrėti,įžūli persona,rypaujanti neva didina pensijas,o su šimonka pasididino sau,seimo nariams algas dvigubai
Neturi moterėlė,apsupta nusikaltėlių
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų