Rašyti komentarą...
as cia nei kritikuoj unei izeidineju bet kaic isgirstu snekant jakniunaite tai arba einu po velniu arba isjungiu viska nu labai nemalonus balsas ir labai greitai sneka as nesakau kad ji kvaila
..politinis fiasko,seimo kolxoza isvaikyti ir teisti
Koks prezidentas- toks ir pranešimas....Keista, kad prastą pranešimą komentuoja ir politikai ir ekonomistai....Ten nėra nieko vertingo; jau vien tas pono Nausėdos užsiciklinimas ant Dulkio, daug ką pasako apie pono prezidento asmenį. Tik menko intelekto žmogelis gali taip elgtis. Apie Dulkį jam derėjo net neužsiminti, nes Dulkys puikiai vadovavo kovai su pandemija ir ponulio priekaištai tik parodė koks menkas ir kerštingas yra šitas nausėda. Žodžiu- turim silpną prezidentėlį ir tai yra skaudi realybė.
Urbonaitė "pamiršo",kad aptaria METINĮ Prezidento pranešimą,o ne savaitės įvykius
Tikrai keista,kad ekonomistas Nausėda nekalbėjo konkrečiau apie ekonomiką ir kosminį laisvietės ekonomikos ministrės Armonaitės darbą,čia juk pagrindas visai gerovei,Negi išsigando LGBTir Q kritikos dėl priekabiavimo?Be to kodėl npaaiškino ,kaip ekonomistas ir dirbęs banke,kodėl Lietuvoje tokia pati infliacija kaip Ukrainoje ir Rusijoje iki 20proc, negi mes ne ES o Rusijos įtakoje? Dulkys ,kuris persivertė į politikus ir pats nieko nesprendža tai ką iš jo išpeši,geriau reikia tiesiai jo vadovą Matulą kritikuoti,kuris sveikatos ministru dėl savo asmeninio komforto nesutiko dirbti,bet šešėlyje sprendžia viską,jam vis skambina.
@g Prajuokinai- "ekonomistas" Nausėda. Iš jo toks ekonomistas, kaip iš to daikto kulkosvaidis....
Sėkmės Prezidentui, džiaugiuosi kad už jį balsavau
..per svelniai pasake,liaupsino Lietuvos diversantus.
Na reiktų ir gairių ateičiai.užtenka tom vėliavėlėm mojuoti jau per tiek metų turėjom išaugti iš darželinukų amžiaus.,bet kur tau,tąso ir tąso tą patį.genocidas,holokaustas ,sąjudis,landzbergis-prezidentas (ar ne prezidentas) dabar ukrainos vėliavėlės,gal matykim realybę juk žmonėms gyventi reikia čia ir dabar,o juk problemų pilna.,o tai tik paistalai ir analogų neturintys sprendimai.
O jau greitai Zelienskiuj spąstai ir ilgi metai kalėjimo.
@Sen va Kremliaus žiurke, rūpinkis savais rašistais.
Per 2 metus daug klaidų, dėl to reik kel
Per 2 metus daug klaidų, dėl to reik kel
O mane stebina apžvalgininkės. Tokios tragiškos būsenos, kaip buvo valdoma daugiau tikiuosi nepasikartos, būtina kalbėti, būtina nagrinėti istoriją, kad vėl ten neatsidurtum.
Į viršų