Rašyti komentarą...
"Praėjus beveik metams po Rusijos invazijos į Ukrainą, virš 260 Lietuvos įmonių tebeeksportuoja į šalį agresorę" šios dienos eLeRTė straipsniukas. Čia jums šunsbergio ir konservdegeneratų gerbėjai.
@Darius nesuprantame, ko tu čia vienas taip viduriuoji dėl to sukriošusio, godaus, naglo, nesivaldančio prichvatizatoriaus ? esi iš gaujos ? gauni atlyginimą rubliukais ? labai nekenti Lietuvos ir Kauno ?
@Kauniečiai Ar Tamsta nematai, kad vadinanan "@Darius" iš baimės bosui paleidę vidurius? Pabandytų kliedesius nerašinėt, aha, ims ir "nušriubuos durnę". Už tai ir neriasi iš kailio rašinėdamas kliedesius.
@A+B Čia jums taip būna??? Čia jums ten imperatorius kuprius "šriubuoja" ? XDDD. gal keiskit šeimininką :DDD
@Darius Mes laisvi nepriklausomi žmonės. Tik šuo ir tokie, kaip tu, turi šeimininką ir gyvena ant pavadėlio. Nesivargink, prie mūsų tavo mėšlas nelimpa, tik pasirodai, koks atmata visuomenėj esi. P.S. Šitiek "prisišnekėjus" esi tikras, kad kas nors neatpažins? Ką darysi tada?
@A+B Aš tai nieko, o ką tu darysi, panaudotas konservo gondone, jei pats būsi atpažintas??? Xo xo xo. Laisvas ir nepriklausomas, tik savo laisvę naudoja konservmėšlo konkurentų spardymui, taip akivaizdžiai ir taip visiškai visą laiką. Nu koks sutapimas.
@Darius Oi, pasirodo pats ir smgenų beturįs. Po viso šito, ką šitam puslapį prišnekėjai apie savo BOSĄ, jo rinkėjų skaičių kiek kartų sumažinai? Kas tik paskaitinėjo tavo rašliavą nieku gyvu už TAVIŠKĮ nebalsuos. Ir kaip atsilygina banditai už tokį "gerą darbą" (o obėchaesnikai ir banditai, tai tie patys banditai tik su antpečiais)? "Netyčia" avarijoj, iš septinto aukšto "išskrisi" per langą ar "netyčia nusišausi tris kartus su kontroliniu į pakaušį? Kaip tavo perspektyva, aiškesnė? Nes išvardintą atlygį tikrai užsidirbai, greit tau atlygins....
@A+B Pažangą padarei, naujų žodžių išmokai ir nebevartoji "rusiškų", "kruvinų", "rublių". Nu šaunuolis. Nežinau, kiek už tą mano bosą ir kas balsuos, nes nei aš tokį turiu, nei jis dalyvauja rinkimuose, tik žinau, kad ožynas Kaune nepraeis ir sį kartą nepaisant to, kiek dabartinį merą nepelnytai juodinančių komentarų su savo draugais čia parašytum
Kas neaišku? Kiauras nulis palaiko tą stribą matijošaitį, kuris visus mulkina. Viskas čia yra aišku; teisingai pasakė Maldeikienė......nulis yra nulis...
Tai va dabar ir supratau kodėl Valinskas Grybauskaitę buvo pavadinęs ....su kiaušais, o šį - bekiaušiu.... Liūdna dėl tokio Preziodento požiūrio ir to, kuris moka mokesčius rusijai, remdamas karą prieš Ukrainą, palaikymo:( Liūdna ir pikta:( Labai teisingas Valinsko apibudinimas
@Saulė Man labiau liūdna dėl tokių besmegenių kaip tu, kurie nesupranta, kad tas matijošaičio "pasmerkimas" būtų padaudotas kaip eilinis konservparazitų rinkiminis triukas. Nieko daugiau čia nėra ir nebuvo ir bent kiek kas kritiškai mąstyti sugeba, tą supranta.
@Darius Kokį "kušą" paėmei iš "ginamojo", kad šitaip stengiesi nukreipt dėmesį nuo rusiškojo fašizmo kruvinų pinigų vartotojo ir banditų finansininko? Tai "konservparazitai", tai "šimonkai" tai žali arkliai rodosi. Ką jums ten sušeria priedo, kad visiškai durni darotės? Apsidergei lig ausų, visiems įrodei, kad tavo "ginamasis" ir jo Užtarėjai tai šunsnukių šunsnukiai, kuriems nevalia paduoti rankos! Gal nustok mėšlintis? Pasirodei visam gražume ir savo patroną ir Viršiausąjį tikrai politiškai nuskandinai. O už tai tai didelis "ačiū", bet tu nesupranti, ką darąs, pinigai svarbiau. Nepaspringsi? Kai "ginamasis" atsikvošės ką nutaisei, tau nepavydžiu....
@A+B Kam tiek daug prirašei? Būtų užtekę ir "KIAU KIAU KIAU" XDDD
Varnas varnui akie nekerta. Visavldis ir Gitanas juk tokie patys?
Jei jau taip domitės kaip pakenkt merui Matijošaičiui, tai pasidomėkit savo premjerės biografijos baltomis dėmėmis, pasidomėkit ką viešas asmuo slepia ?
@panagrinėkit koncervai o ką bendro turi Premjerės išsilavinimas, kalbų mokėjimas su chamo sovietinio obxc prichvatizacijomis ir sąsajomis su fašistine rusija ?
@nekoncervas Aha, pabandyk rašinėt kiytaip, kada ėdi iš PONO letenos!
Vakar per TV stipriai nustebino šimonytė. Ji sklandžia lenkų kalba kažką kalbėjo be jokio akcento. Kur j augo ? Kas buvo jos šeimoje ? Iki tol niekas niekur nerašė, kad ji turi lenkiško kraujo. Dabar kaip ir aišku kaip seime buvo sudarkyta lietuvių kalba trimis lenkiškomis raidėmis , o toliau bus ir diaktriniai ženklai ir žydiški rašmenys.....
@pastebėjimas Kiekvienas žmogus turi mamą ir tėtį. O ingrida slepia kas jos tėtis, biografijoje jo nėra. Gal ji iš mėgintuvėlio ? Keista, kai premjerė turi paslapčių apie savę ir savo kilmę.
@pastebėjimas Užuot pasidžiaugus, kad Premjerė laisvai kalba keliomis kalbomis, dergi išsijuosęs. O keliom kalbom kalbi pats, lietuviškais rusizmais ir ruskais matais? Paskaičius kai kurių komentarų skaitytojui iš užsienio pasirodys, kad Lietuva tai puskvailių ir pusruskių-durnelių kraštas. Ar neužtenka rodyti savo dvasios ubagystę? Neturit ką sakyt, nelįskit į e-puslapį.
Bjiauru klausytis,štai šįryt,t.y.liet. radiją p.Urbonaite bando paaiškinti Kauno mera,o jai tai tikrai turėtų būti vienodai,kaip tvarkosi Kaunas,o jis tvarkosi puikiai ir nepadės jo menkinimas bei abejonių kėlimas.
@Nemalonu tau turėtų būti vienodai, ką mes, kauniečiai, išsirinksime. (Chamo, godaus prichvatizatoriaus nerinksime tikrai ). Jei lietuviškai nemoki, tai čia ir nerašinėk :" Bjiauru, paaiškinti mera....")
@Nemalonu Ta žiurkė urbonaitė kaip ir visas riomeris, kaip ir vu tpsmi yra koncervų užsakomųjų šknalaižių kalvės. Ten tokie ir atsiranda. Matijošaitis jiems yra priešas, kurio negali taip paprastai nuimti, o jis taip pat pavojingas, nes nuo jo gali prasidėti revoliucija (aišku jei tik pats Kauno meras to norėtų) ir pereiti visą Lietuvą. Todėl ir siundomos tokios realiai su politologiją nieko bendro neturinčios varnos
@Darius Yra ir Klaipėdos koncervų politologė tūla Cickaridzė, ar Burbulytė ....
@Darius supratome ruZkių troli, tavo tikslas - sukelti revoliuciją Lietuvoje. Todėl čia ir trolini be sustojimo. Neišdegs.
@Darius Eik tu iš viešumos, vargeta; neturi ką pasakyti, vien kliedesiai, matyt ir pats esi iš stribų kilęs, kaip ir tas tavo vagis matijošaitis....Kas prie sovietų galėjo dirbti OBXS e?? Tik buvę stribai ir jų palikuonys....
@kaubojus Tai gal tu su savo adaptuotų chebra eikit kažką naudingesnio veikti. Ar tik tiek tesugebat??? Joks tu ne kaubojus, tu karvės užpakalis geriausiu atveju
krabo šeškiukas Poviliukas neleidžia Nuosėdai net svajoti apie pasmerkimą.
Meras Matijošaitis ne šiandien, ne vakar įkūrė verslą Rusijoje. Nutraukt ir pabėgt ne taip lenva ir tai būtu paprasta verslo eksproprijacija, ką Rusija labai gerai moka daryt. Koncervatorai pasitelkę visą savo valdžios aparatą ir propagandą, nori sunaikint savo konkurentą Kaune ir sugražint idijoto kreivaburnio valdymą.
@bjauri politika Arba esi visai trenktas, arba rusofashisto, nes specialiai maišai kategorijas su vertybėmis, kuriomis vadovaujasi visas civilizuotas pasaulis. Nustokit pateisint kruvinų pinigų vertelgą ir jo užtarėjus! Kiek galima malt tą patį per tą patį!? Kad mokat KGB-FST propagandos taisykles pasirodėt, gal gana?
@A+B Tvartelio trolių fabrikėlis tamstą taipogi gerai paruošęs. Turbūt perėmė pačias geriausias metodikas ir patirtis iš prigožino trolių fabrikų. Tvartelio trolių fabrikėlis - aukštas lygis.
@A+B Gal tu prisirūkęs, prisiuostęs ? Kur tie kruvini pinigai ?, kur ta KGB ? Seime tai yra kgb šeimų, seimo pirmininkė, TV dainorėlis baumila, valdantieji yra kgb. O koncervai , tai nebe koncervai, tai purvo, melo partija.
Prezidentui patarinėja, jį prižiūri buvę artimiausi Matijošaičio patarnautojai- Povilas Mačiulis, Irena Segalovičienė. Kokios dar reakcijos galima būtų laukti ???? GĖDA.
@Nausėda beviltiškas Adekvačios reakcijos, o ne tokios, kur konservšūdai pasinaudotų savivaldybių rinkimams.
@Nausėda beviltiškas sąžiningas žmogus,tai konservatorių gerbėjams tampa beviltišku,nes jų tarpe tokių su žiburių nerasi.
@Jei Jei Prezidentas nemato nieko neteisėto ir kad politikas-verslininkas bendradarbiauja su vaikų ir moterų žudiku ir gauna iš jo kruvinus rublius mano, kad tai normalu, tai kas tada amoralu? Reiškia, kad paslėpt TOKIŲ kruvinus darbelius reikia rėkt apie konservus, trolius, kurie šmeižia "šventąjį" verslininką ir ginti Aukštą valdininką, kad jis tokio verslininko veiksmuose nemato nieko smerktino. Iki ko mes nusirisim su tokiu Prezidentu?
@A+B Prezidentas turbūt daugiau supratimo turi ir zino visus niuansus, ne kaip tamsta ožyno fanatikas.
@Darius Dar neatidirbai "sklypų"pinigų, ar jau paėmęs "kreditą" ir už rusiškus kruvinuosius, kad nusišneki apie 'niuansus"? Ko tai apie "niuansus" nekalbėjo verslininkai, kurie viską palikę, išėjo iš kruvinų pinigų rinkos. Tik lietuviams(prezidentūroje) tas "nieko tokio", ir dar krūvelei mankurtų.
@A+B Dar ką nors moki be "rusiški", "kruvini", "rubliai". Ar ožio gerbėjo žodynas tuom ir baigiasi???
@Darius Jau geriau varyk ant manęs, o tai svietas pagalvos, kad Lietuvoj visi šunsnukiai, kurių rusiški kruvini pinigai nealergizuoja. Nagi, pasikeik...
@A+B Eik budon.

Skaitomiausios naujienos
Į viršų