Rašyti komentarą...
Šimonytė tegul čia susitvarko,jeigu Skvernelis būtų premjeras,tai skirtumo nebūtų,o Šimonytė bloga derybininkė
Tik prezidentas
Tik prezidentas
Tik sugeba kliedeti apie "gerovę" daugiau jokios naudos. Ekonomikos klausimais turi važiuoti premjeras, o politiniais prezidentas, tai nereikės pjautis. Kur buvo kai valstiečiai vogė?
Gerb.Prezidente,greiciau paleisk seima,nes Tau bus kaput.
Galvojau bus Prezident sitas.Pasirodo ne!!!
kai reikėjo atstovėti Jarekui su koloradiniais kotletais. Dabar dar aiškėja, kad 20 vagonų praganė, kol fotosesijas ir prezidentūra ir vyriausybė prie siuntų darėsi. Tai kas atsakys prezidente už tokio mąsto vagystę?
Kaltų vėl nebus, o prezidentūra tylės ir apsimes, kad negirdi ir nemato
kol tik kirs, o ne normaliai šnekės, tol nieko nebus. Eina Grybauskaitės keliu ir yra daug nepakantesnis ir aikštingesnis.
tamsta prezidente, esate labai susireiksmines, butent prie konservatoriu. o ka jus galite pasakyti nuvaziaves? kalba trafaretiska, mintys veliamos is pradziu ir vel is galo. esate tipiskas sovietiko. patekote i posta atsitiktinai, nemokate buti sugyvenamas, nebent kaip jarekas sakydavo o ko man pas ji eiti, tupejote tyliai ir laukete kulturingos valdzios.
@pensininke Čia jau ir kumelė aiskuku kur lenkai pesianierka, tau butu geriau, kad šimone būtų prezidentė, tada Lietuvai visišiški batai, prezidentas gal tik per lėtas, reikia jam daugiau trinktelet kumščiu per stalą, nes tuai konservatoriai su visokiais zydraisiais užlips ant sprando,
Į viršų