Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
VISOS problemos atkristu jei nuosedai butu paskelbta apkalta
Dauk problemu atkristu jai apkalta banko klapciukas gautu
O jei Nausėda "atkristų" po apkaltos ? Jis akivaizdžiai kišosi ir kišasi į valdžios formavimą, bet jam, pasirodo, negalioja nei konstitucija, nei įstatymai..
Atiduok Remygai Energetikos ministerija ir bus taskai visi sudeti ant i
@Siaip neturi jis kistis
na ir prajuokinai ,
@ggff
Neišmanėli eik paskaityk Konstituciją
@Siaip neturi jis kistis
jeigu tas tavo remyga nesugeba normalaus kulturos ministro surasti ,o svajoji apie energetika
Nu jei jis net neplanavo tos minsterijos
@nejuokink
Jie Energetikos planavo ir turejo ministra, bet mafija stipresne pasirode
@nejuokink
Remyga randa tik nuosėdai netinka ,nes pakalbines pamato kad nešoks pagal jo dūdele -navogs
jei balsuotų tik koncervatoriai, socdemai, Igničio rėmėjai. Lietuvos geležinkelių vadovai. Kam reikia kad Tauta balsuotų. Alio Gitanai - Tu prezidentas, ar Igničio pašluostė ?
pirmiausia nereikejo gitanuk susideti su vilija labai daug prikakojai juk ir ne karta gyrei ir ta zemaitaiti ,o dabar sunku bus iskrapstyti ir stengsis pasijuokt is tamstos
Didžiausias įžeidimas pavadinti juoda - juodu , žyda - žydu ir t.t.
Iki ko dasigyvenom , o kas toliau .....
Iki ko dasigyvenom , o kas toliau .....
@Vot laikai atėjo
o jeigu zmogus nera zydu tautybes ,o ji pavadina kaip tau atrodo tai normalu ,,tave pavadintu rusu lžydu ,tyletum ,aisku kad ne ,
Čia Nausėda pats kalčiausias nes jei turėtumėm prezidentą kuris rūpintūsi Lietuva ir nekeltų tokio šaršalo viso šito nebūtų o Nemuno aušra išrinkta teisėtai
@Taigi
išsirinkti viena o parodyti darbus kas kita ,bet deja jokiu darbu tik chaosas tauskejimas nesamoniu vaipymasis net ir is kitu partiju ,sokdinimas socdemu ,kazkoks siaubas ,tai kur buvo prezidentas kuomet reikejo tvirtai pasakyti o ne viena diena vienaip kalba ,kita kitaip va ir turime ka turime
@Taigi
Niekas nekelia klausimo teisėtai. Bet valdyti valstybę žmogui, kuris nevaldo savo liežuvio - ne.
@Taigi
Ir Nausėda, ir Ruf-ginienė, ir tas užsižiopsojęs buvęs premjeras, ir pati pati kalčiausioji yra Blinkė vičiūtė. Ji pirmoji apgavo žmones, nes po SD laimėtų rinkimų, nuskuodė briuselynėn, kadangi ten labiau pagardintos kopūstienės išsiprašys. Ir tada toliau visi drauge privirė gardžios košės, bet dabar ėmė ožiuotis, kad ji neskani, ir pridrebtą jois kiekvienam ne pagal jo norus.
Jei komunisto nausėdos nebūtų, problemos net prasidėjusios nebūtų. Visos bėdos per buką, pasipūtusį, kerštingą, narcizą nausėdą ir jo pirmąją spintą.
Prisiminkite koks Vilnius buvo iki Nausėdos (2019m) ir koks Vilnius dabar ir suprasite kas būtent kaltas dėl šitos betvarkės ir chaoso šalyje.

Nausėda: daugelis problemų „atkristų natūraliai“, jei „Nemuno aušros“ nebebūtų koalicijoje