Naujųjų metų nakties orai: ateina agresyvus ciklonas

Aukšto slėgio sritis žemyno vakaruose ne tik čia lemia ramius gražius orus, bet ir nukeipia drungnų drėgnų orų srautą nuo Atlanto per Skandinaviją tiesiai mūsų link. Dėl to Lietuvoje šiandien buvo ir rytoj bus atodrėkis. Atrodo, jis laikysis dar kelias paras. Smarkiai pasikeis orai iš karto po Naujųjų.

13

Artimiausią naktį oras Lietuvoje bus debesuotas su nedideliais pragiedruliais. Daug kur bus kritulių – daugiausia tai bus menkas lietus, dulksna į kuriuos kai kur gali įsimaišyti ir šlapias sniegas. Drėgmės daug, dėl to suboluos rūkas, šalies rytuose gali būti slidu dėl plikledžio ar nesmarkios lijundros.

 

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Vilniuje sninga

Šeštadienį didelių permainų nebus – kaip ir naktį, vyraus debesuotas dangus. Daug kur bus kritulių, tačiau jie bus menki, nedideli. Vyraus lietus arba dulksna, kai kur su šlapiom snaigėm. Daug kur boluos rūkas.

Kitaip tariant, ir šeštadienį Lietuvoje bus atodrėkis. Ir naktį, ir dieną bus kritulių – kartkartėm tai šen, tai ten vis palis, kris dulksna, kai kur su šlapiom snaigėm. Naktį vietomis plikledis, lijundra. Rūkas gali boluoti visą laiką. Naktį šalies rytuose bus iki 1 laipsnio šalčio, kitur 1–2, prie jūros 3–4 laipsniai šilumos, dieną bus 2–3, prie jūros apie 5 laipsnius šilumos.

REKLAMA

Drungni orai numatomi ir sekmadienį. Naktį kritulių nedaug, dieną lis, vietomis su šlapiu sniegu, nuolatos. Naktį bus apie 1, prie jūros iki 3 šilumos, dieną vyraus 2–4 laipsniai šilumos.

Kritulių bus ir pirmadienio naktį, bet jau nedaug, o paskutinę metų dieną numatomi šviesūs, ramūs, beveik be kritulių orai. Naktį vyraus 1–3 laipsniai šalčio, dėl to susidarys slidus plikledis, dieną bus nuo 1 laipsnio šalčio iki 1 laipsnio šilumos. Šiluma bus šalies vakaruose.

Įdomybės prasidės naujametę naktį

Naujųjų metų naktį priartės naujas, labai agresyvus ciklonas. Tiesiog akyse ims stiprėti vėjas, jo gūsiai pasidarys labai smarkūs, šaižūs.

Bus ir kritulių, šįkart daugiausia sniego, vadinasi, galime tikėtis ir pūgos, pustymo.

Dėl to jau dabar galime nusiteikti tam, kad ir eiti, ir važiuoti bus labai sunku, o iššauta šventinė raketa gali nuskrieti visai ne ten, kur buvo planuota.

Audringi orai išliks ir sausio pirmąją, ir antrąją dieną, dėl to kai kam po švenčių grįžti namo gali būti ganėtinai keblu.

Žinoma, tikslinsime prognozes pirmadienį, bet vargu ar jos smarkiai pasikeis. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų