Rašyti komentarą...
Iš trijų žurnalisto kalbintų "ekspertų" net du - buvę VSD pareigūnai. Ką tai galėtų reikšti?
@Che cia kurie?
@Che I.Melianas ir jo buvęs pavaldinys G.Kiaulakis
Jeigu ten gelynas, tai tada bulviu lauka lietuviai pavadintu Tulpynu!

Kokia geda esantiems zmonems uzsienyje, juk apsilanke lietuvoje ir pamate tokius lietuviskus "gelynus" dar kokius 3 metus juokelius laidis :(
Kas Brisiui uodegą pakelia, jei ne jis pats. Tai ką mes verti, jeigu norime,kad mus europistai paguostų- tiek turėjome ir viską galutinai prašiksime, nes lithuanikos XXI amžiuje, piramidė pranašauja, jau nebus (nėra net žemėlapio).
Visiems visiems visiems

Vengrijos įstatymų leidėjai gruodžio 17 dieną didele persvara nubalsavo už konstitucijos pataisą, uždrausiančią užsieniečiams pirkti Vengrijos žemės ūkio sklypus.
Tačiau
Lietuvos įstatymų leidėjams vengriškas pavyzdys yra nereikalingas.

Todėl mes patys
išsaugokim protėvių palikimą Lietuvą savo vaikams.
Burkimės ir organizuokim referendumą. Nes
Lietuvos žemių išpardavinėjimas užsieniečiams yra sukčių sumanytas Lietuvos naikinimas.

Lietuvos žemės referendumo savanorių grupė didėja, bet nėra pakankamai didelė pradėti parašų rinkimą. Labai trūksta žmonių, kurie galėtų padėti organizuotis ir platinti žinią.
Reikalinga suburti bent 3000 žmonių savanorių grupę daugiau nei 300000 parašų surinkimui.

****************************************************
Registracija:
tel. 8 698 02118
[email protected]
****************************************************

Šie metai yra lemtingi Lietuvai.
Aktyviai dalyvaukim v i s i.
cia tas pats, kas vokieciai 1939-1941 sienas pavaizduotu, arba rusai CCCP sienas braizyt pradetu...
Siūlyčiau tuomet Lenkijai vaizduotis su Vilniaus kraštu, ar lietuviams būtų vis tiek?
@Benas Vargšas Benai, tavo žiniai, visame pasaulyje 1922 - 1939 m. Lenkija žemėlapiuose vaizduojama su Vilniumi ir Gardinu, nes:
1. Toks buvo Vilniaus krašto ("Vidurinės Lietuvos") daugumos žmonių noras, išreikštas 1922 m. plebiscite, ir tais pačiais metais patvirtintas Lenkijos Seimo;
2. Taip pripažino visas pasaulis (išskyrus mus);
3. Patys dėl to esame kalti, nes atmetėme visai mums palanku 2 -ąjį Himanso projektą, pagal kurį Vilnija turėjo atitekti Lietuvai, bet autonomijos teisėmis (nes ten žmonės kalbėjo kitomis kalbomis ir laikė save priklausančiais kitai tautybei).
Todėl, kaip bebūtų liūdna, tenka pripažinti, jog Vilnių atgavome ne todėl, kad to norėjo dauguma vietinių gyventojų, ir ne todėl, kad atsiėmėme jį ginklu, o vien tik per Antrojo pasaulinio karo kataklizmus (kurie nuo mūsų valios visiškai nepriklausė).
O dabar eik ir nusisysiok prie lenkiškos mokyklos, parodyk savo "tautiškumą".
Čia tas pats, kaip blizginti vyžas gutalinu.
nu dolbajobai puciasi kaip varle pries jauti nu tikrai kvailai atrodom nu tai reikejo ir islaikyti tas sienas tai tada kiti vaizduotu
Nevisprociai toki zemelapi "sukure-sukeverzojo" ! Pagal tuos laikmecius kur Lietuva zymima iki Juodosios juros ir kituose variantuose reikia ir kitu valstybiu Sienas pagal tuos metus braizyti. Ir kodel LT kaip juda deme pazymeta ! ZODZIU ABSOLIUTI NESAMONE ! Ir dar prie Seimo ir dar ES pirmininkavimo proga !?!?

Skaitomiausios naujienos
Į viršų