Naujoji Matijošaičio patarėja Meilutytė – be vidurinio išsilavinimo

Rūta Meilutytė pagal įstatymą negali eiti Kauno mero patarėjos pareigų, nes neturi aukštojo išsilavinimo. Mergina buvo įpareigota gauti universiteto diplomą, tačiau išaiškėjo, kad olimpinė čempionė neturi ir vidurinio išsilavinimo. Buvusi plaukikė pavasarį baigs mokyklą ir laikys brandos egzaminus.

LRT Radijo laidoje „10–12“ R. Meilutytė sakė, kad šiuo metu eina į 12 klasę suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centre.

„Grįžusi į Lietuvą supratau, kad noriu baigti mokyklą Lietuvoje. Nors mokyklą baigiau ir Anglijoje, tačiau nelaikiau egzaminų, nes tuo metu vyko olimpiada ir aš turėjau išvažiuoti. Dabar esu moksleivė”, – LRT Radijui sake olimpinė čempionė.

Po mokyklos baigimo R. Meilutytė planuoja stoti į Vytauto Didžiojo universitetą.

Prieš kurį laiką buvo paskelbta, kad R. Meilutytė taps Kauno miesto mero Visvaldo Matijošaičio patarėja sporto, sporto infrastruktūros vystymo ir sveikos gyvensenos klausimais. Portalas tv3.lt jau rašė, kad pagal įstatymą  R. Meilutytė negali užimti šių pareigų, nes neturi aukštojo išsilavinimo. Pagal Valstybės tarnybos įstatymą, politinio (asmeninio) pasitikėjimo patarėjai privalo turėti aukštąjį universitetinį arba aukštąjį koleginį išsilavinimą.

Kauno miesto meras portalui tv3.lt tuomet komentavo, kad nors aukštasis išsilavinimas yra svarbus, tai neatstoja R. Meilutytės patirties.

„Aukštasis išsilavinimas – svarbus aspektas, todėl asmeniškai paraginau Rūtą kibti į mokslus, tačiau toli gražu ne visada universitetinės studijos prilygtų toms žinioms ir patirčiai, kurią per savo karjerą sukaupė Rūta“, – apie R. Meilutytės prisidėjimą prie patarėjų komandos komentavo V. Matijošaitis.

Portalas tv3.lt primena, kad šių metų gegužės 22 d. R. Meilutytė paskelbė, jog baigia savo karjerą, o liepos mėnesį dėl dopingo kontrolės testų praleidimo Tarptautinė plaukimo federacija ją diskvalifikavo 2 metams.


Rašyti komentarą...
G
Gintaras
2019-10-24 17:42:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Su penkiais diplomais ir bakalauru silkių uodegas lupa pas Matijošaitį Vičiūnuose. Nėra pažinčių- nesi nieko vertas būk baigęs ką tik nori :)
Atsakyti
-4

R
Realistas
2019-10-24 18:01:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Koks ten tas jos sportinis patyrimas ir sportinė erudicija,kad galėtų užimti tokias pareigas.Juk sportas-tai ne vien chloruotas baseinų vandenėlis... Ką ji gali išmanyti apie daugybės kitų sporto šakų subtilybes,juolab apie jų infrastruktūrą... Yra sakoma,kad mokslas duoda tik žinių,o protą savo reikia turėti,bet visgi daug geriau kai turi ir tą ir aną.Kaip bebūtų-per anksti jai užimti šias pareigas,kad ir kaip V.Matijošaitis norėtų pasipuikuoti,kad pas jį dirba olimpinė čempionė...
Atsakyti
-5

v
varge
2019-10-24 17:11:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
pažiurėkit,kas seime sėdi
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (62)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų