Naujoji Akmenė ukrainiečiams dovanoja greitosios automobilių

Naujoji Akmenė planuoja Ukrainos Mariupolio miestui dovanoti du greitosios pagalbos automobilius ir medicinos įrangos.

„Mes, savivaldybės vadovai, gegužės mėnesį nuvykome į Mariupolį, pasirašėme bendradarbiavimo ketinimų sutartį ir ten aptarėme lankydami ligonines, kad jiems labiausiai reikia tokios pagalbos. Dvi greitosios medicinos pagalbos mašinas, įrangą jiems dovanosime“, – BNS pasakojo Akmenės rajono savivaldybės mero pavaduotojas Apolinaras Nicius.

Mariupolio miestui perduodami 2003 ir 2004 metais pagaminti greitosios pagalbos automobiliai be įrangos, taip pat penki analizatoriai, mikroskopas, 15 funkcinių lovų bei televizorius.

Pasak A.Niciaus, nors formaliai šie daiktai nurašomi kaip nereikalingi, visi jie yra kokybiški ir tinkami naudoti.

„Nenauja, bet techniškai tvarkinga, praėjusi technikinį patikrinimą iš pirmo karto technika. Jie to ir prašė, sakė, kad neturi bazės remontui tokių vakarietiškų mašinų – pas juos daugiausia yra rusiški VAZ ir GAZ. Mes atsakingai į tai pažiūrėjome ir atrinkome – jos yra nedaug važiavusios“, – pasakojo vicemeras.

REKLAMA

Naujoji Akmenė, pasak jo, perleidusi šiuos automobilius nuostolių nepatirs – savivaldybė neseniai gavo naujų automobilių, todėl jų ligoniams vežti liks pakankamai.

Bendradarbiavimas tarp Naujosios Akmenės ir Mariupolio užsimezgė po Maidano protestų Akmenės tarybos nario Andriaus Almanio iniciatyva. Jis Naujojoje Akmenėje dvejus metus organizavo stovyklas Ukrainos vaikams.

Ilgainiui Naujojoje Akmenėje įsikūrė ir ne viena ukrainiečių šeima.

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų