Naujo Valstybinių miškų urėdijos vadovo konkursas – kitą savaitę

Naujo Valstybinių miškų urėdijos vadovo konkursą ketinama skelbti kitą savaitę, sako aplinkos viceministras. Pasak Martyno Norbuto, jo sąlygos buvo kiek sušvelnintos, palyginti su ankstesniu konkursu.

„(Naujo vadovo konkurso sąlygose – BNS) atsiras sąlyga, kad įmonės, kuri korporaciniu pobūdžiu valdo kitas įmones, vadovas galėtų dalyvauti konkurse. Taip pat sušvelninsime sąlygas tiek, kad didelių įmonių didelių departamentų vadovai taip pat galėtų dalyvauti. (...) Manome, kad kovo pabaigoje, balandį jau turėtume turėti naują vadovą, tikimės to“, – kalbėjo aplinkos viceministras.

Nuo pirmadienio pradėjusiai veikti Valstybinių miškų urėdijai laikinai vadovauja Valdas Kaubrė.

Pirmadienį aplinkos ministras patvirtino urėdijos reorganizavimo sąlygas bei naujos įmonės įstatus, dokumentai pateikti Registrų centrui. 42 miškų urėdijos ir Valstybinis miškotvarkos institutas apjungti į vieną valstybės įmonę. Generalinė miškų urėdija ir 42 urėdijos bei institutas turėtų būti likviduoti artimiausiu metu.

REKLAMA

M. Norbuto teigimu, pertvarkomas urėdijas turėtų palikti apie 300 darbuotojų, tačiau galutinį skaičių ir išmokų sumą ketinama paskelbti vėliau šią savaitę. M. Norbutas patvirtino, kad naujos įmonės generalinio direktoriaus pavaduotoju jau dirba buvęs generalinis urėdas Rimantas Prūsaitis.

„R. Prūsaitis ir buvęs jo pavaduotojas Valdas Vaičiūnas (toliau dirbs direktoriaus pavaduotoju – BNS) tęs darbą naujoje įmonėje, nes turi būti žmonių, kurie žino veiklą, kitaip nebūtų galima užtikrinti tęstinumo. Jie žino visus procesus ir dabar dalyvauja įmonės strategijos kūrime“, – teigė aplinkos viceministras.

Pasak M. Norbuto, įmonė su nauja struktūra turėtų pradėti dirbti kitais metais.

Pagrindinė įmonės būstinė turėtų įsikurti Panevėžio rajone, Katinų kaime. Iš pradžių ji turės 42 regioninius padalinius, jų skaičius vėliau sumažės iki 26. Galutinį sprendimą dėl būstinės, padalinių ir jų vadovų turės priimti įmonės valdyba.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų