Naujausia žinia: per avariją Trakų rajone žuvo 5 žmonės

Trečiadienį vakare Trakų rajone įvyko tragiška avarija. Susidūrus dviem lengviesiems ir vienam krovininiam automobiliui žuvo penki žmonės. Keliu Trakai-Aukštadvaris ribojamas eismas, kelias slidus.

Vilniaus apskrities policija 17.42 val. naujienų portalui tv3.lt pranešė, kad avarijoje iš viso žuvo penki žmonės.

„Žuvo lengvojo automobilio vairuotojas ir keturi su juo važiavę keleiviai“, – tv3.lt teigė VPK atstovė Julija Samorokovskaja.

Žuvo visi „Fiat“ lengvojo automobilio keleiviai ir vairuotojas.

(43 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Tragiškos avarijos Trakų rajone metu žuvo 5 asmenys

Bendrajame pagalbos centre pranešimas apie įvykį kelyje Vilnius-Marijampolė, ties Penkininkų kaimu, gautas 16.35 val., iš pradžių buvo pranešta, kad yra prispaustų ir nukentėjusių žmonių. 

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Situacijų koordinavimo skyrius BNS informavo, kad avarijoje nukentėjo penki žmonės, keturi iš jų buvo prispausti viename iš lengvųjų automobilių. 

Gelbėtojai nukentėjusiuosius iš automobilių išvadavo su specialia įranga. Įvykio vietoje dirba ugniagesiai gelbėtojai, policija ir greitoji.

Ugniagesiai gelbėtojai vėliau patvirtino, kad iš sumaitoto automobilio ištraukti keturi žmonės be gyvybės ženklų. Penktasis buvo sužalotas ir perduotas medikams, tačiau kaip vėliau paaiškėjo ir jis neišgyveno.

Pirminiais duomenimis, nelaimė kilo, kai keliu važiuojantį automobilį „Citroen“ sumėtė, jis tuomet kliudė ta pačia kryptimi važiavusį „Fiat“ ir išstūmė jį į priešpriešinę eismo juostą, kuria atvažiavo vilkikas. 

Ugniagesių automobilis, kuris vyko į gelbėjimo darbus, nuslydo nuo kelio, nuvirto į griovį. Laukiama tralo, kuris automobilį ištrauks. Ugniagesiai per įvykį nenukentėjo, tai nesutrukdė gelbėjimo darbams.

 


Rašyti komentarą...
M
Mari
2021-01-13 17:33:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Uzuojauta visiems. Koks siaubas.
Atsakyti
-4

S
Steponas Musenas
2021-01-13 17:43:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai gaila, uzuojauta.
Atsakyti
-7

K
Kristė
2021-01-13 17:59:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai tikrai baisu! Užjaučiu artimuosius. Stiprybės jums.
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (43)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų