Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Daugiau pastips maziau liks,dar ir lietuvai butu visai gera pamoka,toks ivykis.
aš visus liepojos gyventojus paimsiu į karą.Nebijokit,laidot nereikės,nes visi žus.Na o lįepoje po 1 mln.metų bus pati ekoligiauškia žirgų(atsiprašau gėjų)teritorija.Tad tik pirmyn!
не расслабляйтесь.ввп
не расслабляйтесь.ввп
уж шита територия пятрас великий платил аукса шведам
Taršos mokestį mokės kas nors? Ar tik iš paprastų Lietuvos darbštuoju galimą pinigus "vogti"? Pvz, Lietuvos pilietis registruodamas bmw e39 530d tūrį mokėti 400eur taršos.
Lietuviams pofik, jie toliau maudosi Latvijos paludimiuose. Mes bebaimiu tauta, kai visi turistai bega is rodo salos, lietuviai tame gaisre kepa saslykus. Sumokejom, niekur neisim.
visi sika i baltijos jura visiem vienodai ir visi isisiepia maudosi sude ir zuvi valgo is baltijos juros ,greitai bus ta baltijos jura tikra kanalizacija,bet kainos didziausios uztat laikosi,visi ponai lietuvos pasirodo sude maudosi.
rusų diversantų darbas, visą nato ežerą šūdais užteršė.
Vienu žodžiu ap*iko žirgeliai visą baltijos jūrą
Viskas. Mes žlugome. Rytoj planavau baliavoti Šventojoje, kas dabar bus? Kodėl negalima normaliai pailsėti? Kodėl vatnikai viską nori sugadinti?
@BMW vairuotojas Jie nieko nesugadino, vatnikams tai pagerintas poilsis.
@BMW vairuotojas tu pragerei jau ta savo bmw
Graikijoje, Rode irgi malė ššš kad viskas kontroliuojama, viskas gerai, jokio pavojaus. ( mūsų Novaturai ir Tezturai ir dabar tą patį mala, nors kai kurios pasaulinės kelionių agentūros jau prieš kelias dienas buvo sustabdę skrydžius). O po kelių valandų žmonės nespėjo net daiktų pasiimti iš viešbučių.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų