REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Orus Europoje rytoj lems dvi didelės aukšto slėgio sritys rytuose bei vakaruose ir dvi žemo slėgio sritys, praneša sinoptikas Naglis Šulija. 

Orus Europoje rytoj lems dvi didelės aukšto slėgio sritys rytuose bei vakaruose ir dvi žemo slėgio sritys, praneša sinoptikas Naglis Šulija. 

REKLAMA

Nuo Suomijos bei Karelijos iki Italijos dangų dengs plati debesų juosta, šalia jos bus giedra ir saulėta.

Vasariškai šilta rytoj bus į rytus bei pietus nuo Lietuvos, taip pat Pietų Ispanijoje. Kitur orai bus gerokai gaivesni.

Romoje rytoj debesuota, lietus ir 21 šilumos, Barselonoje gražūs orai ir taip pat 21 laipsnis. Paryžiuje saulė pro debesis, palynos ir šils iki 16, Londone irgi palis, čia bus apie 17 laipsnių šilumos. Berlyne rytoj debesuota ir apie 14, Varšuvoje irgi debesuota, pliaups lietus ir taip pat 14 šilumos.

Šiandien Lietuvoje buvo debesuota, vietomis palijo. Šį vakarą kai kur palis, bet gana greitai liausis; po vidurnakčio lietaus tikimybė menka, tačiau vietomis gali suboluoti rūkas. Dieną daug kur lis, vietomis gali ir gana gausiai, bet šalies vakaruose lietaus tikimybė menka“, – praneša N. Šulija.

REKLAMA
REKLAMA

Šiandien Lietuvoje buvo jau gerokai vėsiau nei vakar arba savaitgalį. Artimiausią naktį oro temperatūra sklandžiai žemės ir paryčiais jau vyraus apie 8–10 laipsnių šilumos. Rytoj ten kur lis vyraus 10–12, kur nelis – 13–15 laipsnių šilumos, kur nors gali būti ir dar vos šilčiau.

REKLAMA

Kitaip tariant, rytoj orai bus įvairūs“, – sako sinoptikas. 

Šį vakarą kai kur palis, bet greitai liausis, be to, vietomis suboluos rūkas. Rytoj daug kur lietinga, vietomis gali lyti gana gausiai. Paryčiais bus apie 8–10 laipsnių, rytoj kur lis bus 10–12, kur nelis – 13–15 laipsnių šilumos ar net vos daugiau.

Ketvirtadienio naktį, ypač jos pradžioje nemažai palis rytinėje šalies pusėje, dieną irgi palis šalies rytuose, tik jau vos kai kur – slėgis kils, lietaus debesys sklaidysis. Oras naktį atvės iki 5–7 laipsnių šilumos, šalies šiaurėje yra menka šalnų tikimybė dirvos paviršiuje; dieną bus nuo 10–12 laipsnių šalies rytuose iki 15–17 laipsnių vakarinėje šalies dalyje.

REKLAMA
REKLAMA

Penktadienį bus nedidelė nedidelio lietaus tikimybė šalies pietryčiuose. Žemiausia temperatūra naktį bus apie 8–10, aukščiausia dieną 18–20 laipsnių šilumos.

Ką gi, iki šiol buvęs aukštas miškų gaisrų pavojus dabar daug kur smarkiai sumažės, dirva irgi sulauks gaivinančios drėgmės – dvi puikios žinios. Gaila tik, kad lietus bus ne visur ir ne visur vienodas.“, – teigia N. Šulija. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų