REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Lietuvą užklupo orų permainos, sako sinoptikas Naglis Šulija. Anot jo, artimiausiu metu laukia lietus, galima perkūnija.

Lietuvą užklupo orų permainos, sako sinoptikas Naglis Šulija. Anot jo, artimiausiu metu laukia lietus, galima perkūnija.

REKLAMA

Anot sinoptiko, orus Europos rytuose ir vakaruose rytoj lems dvi aukšto slėgio sritys, šiaurėje ir pietuose – žemo.

„Lietus, vietomis pereinantis į liūtis bus Adrijos pakrantėse, apie Baltiją lietaus irgi bus, bet mažiau.

Rytinėje Europos pusėje rytoj bus vasariškai šilta, vakarinėje orai bus gerokai gaivesni, karšta ties Gibraltaru“, – sako N. Šulija.

Romoje rytoj saulė pro debesis, palis ir šils iki 20, Barselonoje saulės irgi nedaug, šils iki 22 laipsnių. Paryžiuje debesuota su pragiedruliais ir 15, Londone panašūs orai ir 17 šilumos. Berlyne debesuota, nelis ir taip pat 17, Varšuvoje debesuota be pragiedrėjimų ir 20 laipsnių šilumos.

Anot sinoptiko, šiandien – permainų diena.

„Iš pietvakarių į Lietuvą plaukė vis storesni debesys, pradėjo lyti. Artimiausią naktį lietaus bus visur, tik ne visur vienodai. Kai kur gali palyti kaip reikiant. Rytoj bus debesuota su pragiedruliais, daug kur kurį laiką palis, kur nors ir gana gausiai. Galima ir perkūnija“, – nurodo jis.

REKLAMA
REKLAMA

Savaitgalį džiuginusi vasariška šiluma iš Lietuvos pradėjo trauktis irgi šiandien, bet naktis bus dar gana šilta – paryčiais, kai temperatūra bus žemiausia, vyraus 11–13 laipsnių šilumos. Rytoj įdienojus vyraus 18–20 laipsnių šilumos, prie jūros bus 13–15 laipsnių.

REKLAMA

„Kitaip tariant, artimiausią parą bus lietuviškai vasarai būdingi orai: naktis debesuota, palis visur, tik ne visur vienodai. Rytoj kurį laiką palis daug kur, galima ir perkūnija. Oras naktį atvės iki 11–13 laipsnių, dieną šils iki 18–20, prie jūros bus apie 13–15 laipsnių šilumos“, – sako N. Šulija.

Trečiadienio naktį lietaus tikimybė menka, dieną palis šalies pietryčiuose. Oras naktį atvės iki 7–9, dieną šils iki 17–19, prie jūros bus maždaug 12–14 laipsnių šilumos. Ketvirtadienį lietus kartosis šalies rytuose, pietryčiuose, kitur tikimybė menka. Oras naktį atvės iki 4–6 laipsnių šilumos, dirvos paviršiuje gali būti šalnų, dieną šils iki 16–18 laipsnių šilumos.

„Ką gi, ir lietus dulkes nuplaus, daržus palaistys, ir perkaisti nepavyks – vien puikios žinios“, – pastebi sinoptikas.

Labai mums svarbu, kad bus karšta ties Gibraltaru. labai ačiū.
Valio, pagaliau lietus! Kad tik kuo daugiau palytų, nuplautų dulkes, palaistytų žemę ir visus ištroškusius
Tai jau tikrai puikumėlis...,- lietutis ir palaistys ir atgaivins...;- daržininkams ir sodininkams paskelbtos atostogos, pagal galimybes pasirinkimui Europoje...gaivintis(man regis, kad tas "Naglis...su naujais stiuartais sutartį sudarė- kur ir kam ir kaip Europoje su stiuardesėmis gaivintis...
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų