Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Teveli,kodėl neatvažiavai,neapkabinai savo sūnelio,nepaaiškinai kodėl tos beširdės tetos drasko, kur tavo tėviški jausmai,tu jų neturi, o sūnus tau tai primins...
Kas turi daugiau pinigų tas ir ponas.Apie vaiką čia mažiausiai galvojama
Išplėšusios iš mamos klykiantį vaiką, pačios, atrodo, neturi vaikų. Taip žiauriai elgdamos jos negali dirbti vaikų tarnyboj, o baudėjomis kitur.
Juk rašė, kad tėvo antroji žmona (?) dirbo, o gal dirba (?) vaikų teisėse Alytuje. Tad nėra ko stebėtis, ane? Labai gailo vaiko.
@Taigi Mažiau kliedėkit ir kurkit išgalvotas istorijas. Niekas nedirbo ir nedirba vaiko teisėse. Mažiau skleiskit melą ir žiūrėkit savų reikalų.
Šios sutraumuotos mamos vietoje, po tokio teismo sprendimo, nebūčiau sistemos nurodymų vykdytoja: kas čia per pasimatymai su vaiku 2 kartus savaitėje su prižiūrėtoju? Neičiau į tokius. Jei jau atėmė vaiką, tai tegu ir lieka jiems ant sąžinės. Jei iš motinos padarė nemotiną, taip ir leisčiau jiems tuo mėgautis, kurčiau savo gyvenimą ir susitikimas su vaiku galimas tik man priimtinomis sąlygomis - pačiam vaikui norint ir be jokių prižiūrėtojų. Taškas. Miela, mamyte, nesileiskite sistemos užtampoma - tiesiog pasitraukite iš šito šlykštaus žaidimo, pasiųskit toli tas VTAT bobikes ir gyvenkit sau. Nusiraminkite. Vaikas suaugęs pats pas jus ateis.
@Kita mama Ka tu cia apeliuoji i sazine dabar... tipo jeigu jau ateme tai nafik pasiimkite... Lietuvoje didzioji dauguma issiskyrusiu poru vaiko globa gauna motyna. O sita macia taip jau nusipelne kad ateme is jos globos teises...
@Kale intrigante Motinos vietoj tą ir daryčiau - atėmėte, turėkitės, mėgaukitės tuo, ką padarėte. Tegu turisi dabar. Ateis laikas, vaikas pats ateis pas mamą.
@Kita mama motiną jis tikrai kazkada susiras, bet ta plytine siena, statoma tevo kasdien plyta po plytos gali tapti nepramusama jam motinos atzvilgiu.
@as nesutinku Nepamirškime, kad mama irgi yra žmogus ir turi teisę gyventi savo gyvenimą, o leistis užtampoma durnų sistemos sprendimų. Todėl geriausias sprendimas dabar yra rytų kovos menų principu - leisti jiems patirti rezultatą, kurį padarė, o ne aukoti savo nervus, laimę ir ateitį, tuo suteikiant jiems pasimėgavimą.
@as nesutinku Net neabejoju, kad tas "tėvas" su savo meiluže padarys viską, kad nuteikti vaiką prieš mamą. Sistema sudarė tam sąlygas. O mama turi parodyti dabar oraus žmogaus poziciją ir nešokti pagal sistemos dūdelę, o pagalvoti, kas yra priimtina jai pačiai ir jos gyvenimo ateičiai - tiesiog kurti savo laimę, tobulėti. Suaugęs vaikas, kai paanalizuos savo protu, kas įvyko - supras, pradės nekęsti tėvo ir ateis pas mamą nesugniuždytą, o pilną meilės, pilną šviesos ir gyvenimo.
@Kita mama Miela mamyte, patariu jums, nes daug žinau tokiuose klausimuose: lėktuvui krentant visi mokomi, kaip mama bemylėtų vaiką, deguonies kaukę, visų pirma, mama turi užsidėti sau ir tik tada vaikui, nes tik taip įgyjamos didesnės galimybės vaiką išgelbėti. Tą ir darykite: spręskite pati, be VTAT bobikių (kurioms niekas nesvarbu) pamokymų, kas yra ta deguonies kaukė jums. Privalote paleisti situaciją jus sužlugdžiušios sistemos sąžinei, pasitraukti iš vis nuo šio klausimo ir atsitiesti pati viena, galvodama kaip kurti ir augti, tobulėti, tapti laimingai jums pačiai dabar be vaiko. Vaikščiojimai į kvailus prižiūrėtojų prižiūrimus susitikimus su vaiku, kuris, net neabejoju, jau yra sistemos paskirtojo globėjo nuteiktas prieš mamą - tik žlugdytų jus dar labiau ir tik dar labiau traumuotų jūsu vaiką, kurio smegenys jau praplauti vystant juose neapykantą savo mamai. Todėl nedalyvaukite tokiame sistemos absurde - neikite tol, kol vaikas pats savo noru pas jus neateis. Jei tokie nėjimai sąlygotų jums finansines baudas, tai tik formaliai patenkinkite sistemos pageidavimus: privalėjot ateiti kažkokiu adresu? Atėjot, užsifiksavote įrodymus, kad atėjot ir tylėkit ten, nedalyvaukit dar kartą visiems pranešusi savo tvirtą poziciją: lauksiu, kol vaikas ateis į mano namus savo noru ir be jokių prižiūrėtojų. Nesuteikit šiai šlykčiai situacijai malonumo jus ėsti ir toliau. Pasitraukite oriai ir tvirtai laikykitės savo pozicijos: padarėte iš manęs nemamą - mėgaukitės.
Na va yra teisybe pasirodo... Neisdege dar viena patvorine istorija... O patvoriniai dabar spajudysis fekalu kaip cia taip.. :)))
@Kale intrigante ... kad kai kurie patinai gamtoje sueda savo palikuonis...
@ar zinojai Pateles irgi zudo savo vaikus... paliginymas nevykes ir durnas.. nors ko cia stebetis patvoriniais kaip oro reikejo skandalo
@Kale intrigante svaistaisi nuvalkiotais terminais, kaip kad pats ten guletum...
Nesigilinau į istoriją, bet kad alimentus mokės kalaitė, tai geras postūmis visai teisėsaugos istorijai, kur vienareikšmiškai alimentus turėjo mokėti vyrai. Dabar viskas pasikeitė, kalaitės!!!
@Z O tamsta KALĖ
@Z Kas augina vaika tas ir gauna alimentus, jei jus kaip sunys pabegat ir paliekat vaikus tai ner ko verkti cia
@Ggg O jeigu kale pabega? Ar prisifantazuoja ir apsmeizia teva kaip sitos mocios atveju?
@Kale intrigante As palaikau teva sitoj situacijoj, pagaliau pasikeite karta ir tevai elgiasi kaip pridera, nes pas boomerius dazniausiai budavo kas pagimde tas ir rupinas tik verkia kad alimentus tenka moket
@Ggg Ne visuomet taip būna, moterų būna visokių, kaip tėvų, nuo mažens nuteikinejo pagal teismo sprendima, kas antras savaitgalis pas mane, atostogos su manimi, ar nors kartą taip buvo? O pinigėlį gauna, kaip laikrodukas 10 metų, kiekvieną mėnesį, kiek priklauso
labai kerstingas ir labai ziaurus.
@patinas pasitaike Tada kas vaiko laukia , o kur mūsų vaigrobei žiūri , o teismas, a pamiršau temidė akla , nes ji užrištom akim
@patinas pasitaike Pasitaikė ne patinas, o tėvas, kuris nepaliko savo vaiko kalei. Kažkodėl, visas kekšes, prilygina motinoms.
@Senis .... bet kaip tu kaliu ir keksiu visiems patinams reikia? Tada kazkaip negalvojama apie atsirasiancius palikuonis...
Atimti savo vaikui motiną. Reikia pagalvoti, ką tai reiškia. Matė visa Lietuva klykiantį ir norintį likti su mama vaiką ir to nenuslėpsi. Baisus, beširdis žmogus,nejaučiantis savo vaiko skausmo. Negi jam sunku lankyti vaiką, augantį ten ir su tuo, kur vaikas pats nori.Šitaip pasielgti su vaiku gali tik bejausmis žmogus Vaiko jis nemyli. Mylintis tėvas šitaip niekada nepasielgtų.
@Tai ne vyras Jei motina beprote ir nuteikineja vaika vardan savo pacios interesu tai suprantama kad tevas nori psiimti sau globa, vaikai turi gyventi su stabilesnes psichokos tevais
@Mhm Nebuvai, negyvenai, nežinai.Kurioje vietoje motina nuteikinejo vaiką? Tikras, mylintis tėvas savo vaiko netraumuotų. Nežinai, ką reiškia gyventi su pamote, turint motiną. Net pats geriausias tėvas vaikui mamos neatstos. Neturi tėvai teisės vienas kitam kerštauti vaiko gyvenimo sąskaita. Tai jau vaikui liko psichikoje ir tolimesniame gyvenime kaip neigiama, baisi patirtis ir nepamirštamas skausmas.
@Nešnekėk už kitus O kodėl tu kalbi už kitus ?
@Na Ką matė visi O tu ką šneki? Kaip dristi diagnozuoti moteriai jos būklę, gal tikrinai, ar ištyrei? Iš kur žinai kad dėl savo interesų?čia jau stiprus prieštaravimas.jei ji būtų neadekvati, nieko nedarytų dėl savo interesų. Iš kur tau spręsti apie stabilesnę tėvo psichika?Tokius dalykus kalbant, reikia žinoti, o ne iš debesų skaityti.
Apie berniukus geriausiai nusimano aukstas ir ilgas.Kodel nepasiklause jo?!
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų