Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Išmok rašyti, degrade tu.
ir taip pilna degradu,tai dar nuo zoles triusio akym vaikscios...
nu jo visi pradedam nuo alaus ir sidro, o baigiam gerti medicinini spirita
is pradziu zole po to jau stipresni...
Kartu su laukiniu kapitalizmu į Lietuvą atėjo ir narkomanija. Sovietai tą griežtai kontroliavo,tokio paplitimo nebuvo.

Profesorius Maiklas Gosopas (Michael Gossop) - įžymus Londono universiteto Psichiatrijos instituto Nacionalinio priklausomybės ligų centro žalingų įpročių tyrėjas, vadovauja Londono Modslio ligoninės (joje dirba nuo 1972 metų) Priklausomybės ligų direktorato tyrimų skyriui. 1998 metais prof. M. Gosopas pelnė Europos Tarybos apdovanojimą už priklausomybės ligų tyrinėjimą.
Prof. M. Gosopas įkūrė žurnalą Addiction Abstracts ir yra jo redaktorius. Parašė 6 knygas ir paskelbė per 250 straipsnių.

"Trumpalaikiai fiziologiniai kanapės poveikiai yra beveik nepastebimi. Vienas iš įprasčiausių poveikių - akių paraudimas. Atrodo, kad tai neturi tikros klinikinės reikšmės, ir priešingai nei populiarus įsitikinimas, kanapė neišplečia vyzdžių. Narkotikas taip pat džiovina burną, padažnina pulsą, o po didelių dozių nežymiai pakyla kraujospūdis. Šie požymiai išnyksta per kelias valandas, jeigu dozė nepakartojama. Kanapė nepakeičia hormonų veiklos arba kraujo biochemijos. Neatrodo, kad ji turi poveikį kepenims arba inkstams.
Kanapės poveikis smegenų veiklai yra taip pat nežymus, o pagal kai kuriuos smegenų bangų aktyvumo tyrimus buvo labai sunku įrodyti, kad ji iš viso turi kokį nors poveikį. Pasikeitimai, kurie vyksta smegenyse, visų pirma yra biocheminiai, bet jų reikšmingumas dar nėra nustatytas.
Pagal mirtiną dozę kanapė yra išskirtinai saugus narkotikas. Narkotiko saugumas šiuo atžvilgiu yra skaičiuojamas pagal skirtumą tarp veiksmingos ir mirtinos dozės. Pavyzdžiui, barbitūratų atveju šis skirtumas palyginti yra mažas. Praktiškai neįmanoma praryti tiek knapės, kad ji turėtų mirtiną poveikį. Buvo paskaičiuota, kad mirtina dozė galėtų būti net 40 000 kartų didesnė už veiksmingą dozę. Kanapė yra vienas iš mažiausiai toksiškų narkotikų, žinomų
žmogui, ir nėra įrodymų, kad kas nors būtų numiręs nuo jos perdozavimo.
Dėl jos chroniško poveikio turima labai mažai patikimos informacijos. Teigiama, kad nesaikingas, ilgalaikis kanapės rūkymas gali sukelti bronchų ir kvėpavimo takų sutrikimus. Taip pat buvo susirūpinta dėl to, kad chroniškas kanapių, kaip ir tabako, rūkymas gali turėti tokią pačią riziką sveikatai sukelti plaučių vėžį. Marihuanos dervų kiekis yra panašus į tabako. Bet iki šiol jokių tvirtų įrodymų apie kanapių ryšį su plaučių vėžiu nebuvo pastebėta."

dabar biski apie alkoholi

"Alkoholis yra vienas iš veiksmingiausių ir plačiaušiai vartojamų psichotropinių narkotikų: paradoksas, bet jį mažiausiai norima pripažinti tokiu. Du trečdaliai Amerikos gyventojų geria alkoholį. Vidutinis amerikietis alkoholiui išleidžia per 5 procentus savo metinio biudžeto, kiekvienais metais suvartoja 2,6 galono spiritinių gėrimų, 2,2 galono vyno ir 26,6 galono alaus. Panaši struktūra vyrauja daugelyje Vakarų šalių."
"...Viršuje -Prancūzija, kur beveik trečdalio rinkėjų pragyvenimas yra dalinai arba visiškai priklausomas nuo alkoholio pramonės. Dėl šios priežasties alkoholio pramonė yra ypač galinga politinė jėga."
"Ūmus abstinencijos sindromas, kurį alkoholikams sukelia jų narkotiko atėmimas, yra tūkstančius metų žinoma žmogaus būsenos dalis. Ji taip pat yra viena iš sunkiausių abstinencijos būklių, daug sunkesnė negu, pavyzdžiui, heroino abstinencija. Simptomai gali būti šie: nemiga, drebulys (šiurpulys), dezorientacija, klausos, lytos arba regos haliucinacijos. Šios haliucinacijos (baltoji karštligė) metų metus daugeliui buvo pajuokos objektas (paprastai matant raudonus dramblius arba baltus arklius), bet jas išgyvenusiam asmeniui esti šiurpus patyrimas. Alkoholio abstinencija taip pat gali sukelti priepuolius, per kuriuos nelaimingajam alkoholikui staiga atsiranda epilepsijos traukuliai su konvulsijomis. Šie priepuoliai beveik visada prasideda per pirmas 48 valandas perstojus gerti."
Kanapės ir jų (ne)žąla.
Vidutinė gyvenimo trukmė Amerikoje vyrams yra 76 metai, o moterims 78. Bet jei rūkysit marihuaną ryte, dieną ir vakare, jūsų gyvenimo trukmė pailgės dviem metais. Žmonės, kurie rūko marihuaną, bet nerūko cigarečių ir negeria alkoholio gyvens nuo 8 iki 24 metų ilgiau nei tie, kurie vartoja alkoholį ir/ar rūko cigaretes. Tai buvo įrodyta Dr. Vera Rubeno tyrimuose su jamaikiečiais nuo 1968 iki 1974. “Rastafariai” gyveno kalnuose ir buvo skurdžiausi Jamaikos žmonės. Visi tikėjosi, kad jie gyvens trumpiausiai, bet jie gyvendavo ilgiausiai. Jie rūkydavo marihuaną ryte, dieną ir vakare. Šie tyrimai kainavo 6,000,000 Dolerių. Jei tie patys tyrimai būtų atlikti šiandien, jų išlaidos būtų virš 125,000,000 dolerių.

1979 ir 1980 metais , nacionalinis mokslo institutas atliko tokius pačius tyrimus Costa Rikoje ir jie parodė tokius pačius rezultatus. Buvo padaryta tik 100 kopijų su informacija apie tyrimus ir išplatinti valdžios atstovams. Šie, persigandę, paliko šį tyrimą užmarštyje ir sunaikino beveik visas kopijas. Mes turime šio tyrimo rezultatus tik todėl, kad kažkas sugebėjo padaryti dar vieną kopiją ir išplatinti ją 1981 metais.

Nuo 1968 iki 1975m visame pasaulyje buvo atlikta apie 10,000 tyrimų apie marihuaną, daugiausia JAV universitetuose ir koledžuose. Apie 4000 iš jų buvo bendrosios sveikatos tyrimai. Visais nepriklausomais nuo valstybės tyrimais buvo patvirtinta kad marihuana yra ne tik nežalinga, bet ir labai naudinga. Tyrimai kurie buvo nepalankūs vyriausybei, todėl niekada nebuvo patvirtinti pakartotinai.

1974 ir 1975m Dr. Donald Tashkin atliko tyrimą, kad įrodytų kanapių žalą plaučiams. Jis buvo vadovaujantis gydytojas plaučių tyrimams UCLA ligoninėje. Jis manė, kad nuo marihuanos rūkymo labiau nei nuo tabako gali išsivystyti plaučių vėžys. Dr. Tashkin buvo 100% įsitikinęs, kad visi jo plaučių tyrimai bus nepalankūs marihuanos rūkymo atžvilgiu. Jis vienintėlis visoje šalyje atlikinėjo tyrimus nuo 1975 iki 1999m. Po 1975m JAV vyriausybė nutraukė finansavimą bet kokių tyrimų, kurie buvo palankūs kanapėms. Vien tik kanapėms nepalankūs tyrimai galejo gauti JAV vyriausybės finansavimą, ir Dr Tashkin buvo paremtas. 1979 Jack Herer stojo prieš Dr. Tashkin.

1981 m. Dr. Tashkin paprašė Jack’o perimtį dalį jo tyrimų. Jack’as protestavo dėl marihuanos įstatymų šalia Federalinio pastato, už 500 m. nuo UCLA ligoninės ir universiteto Wilshire bulvare. Jis prisijungė prie kitų 50 protestuotojų dėl Dr. Tashkin’o tyrimų, nes visi UCLA studentai atsisakė dalyvauti jo tyrimuose, kai 1981 sausį Ronald’as Reagan’as buvo išrinktas JAV prezidentu. Jie nebuvo koledžo studentai, tačiau marihuaną rūkė 3-4 kartus per dieną.

Keliskart per metus Jack Herer turėdavo susitikimus su Dr. Tashkin’u, pasakodavo jam apie teigiamą marihuanos poveikį. Jie nesutarė, tačiau Dr. Tashkin buvo tikras kad Jack’as klysta. Tai buvo ilgalaikiai tyrimai. Nuo 1981 iki 1990 metų už kievieną testą Jack’as mokėjo 80-90 dol, kad užbaigtų plaučių tyrimus ir galėtų pranešti Dr. Tashkin’ui apie savo plaučių būklę po kelių metų marihuanos rūkymo.. Tyrimus Jack Herer aprašė knygoje “Imperatorius be rūbų”. Jis papasakojo Dr. Tashkin’ui, kad per 16 metų tyrimų (1981-1997) nuo marihuanos niekas nesusirgo plaučių ar kito tipo vėžiu, nes Dr. Vera Ruben ir Dr. Todd Mikuriya jau buvo įrodę tai. Nuo 1970 pradžios Jack’as daro tyrimus savo knygai.

Dabar Dr.Tashkin kalba ta patį, ką Jack Herer jam sakė prieš 25 metus. Nėra visiškai jokio ryšio tarp plaučių ar kitokios rūšies vėžio ir kanapių. Atvirkščiai, Dr. Tashkin ištyrė, kad THC sunaikina senas ląsteles, kurios gali tapti vėžinėmis, taigi gali užkirsti kelią vėžiui.

dar siek tiek:
Niekas nėra miręs nuo marichuanos per 6000 metų… nebent jie buvo nušauti policijos!

Iki 1915 metų kanapės buvo naudojamos dirvos atstatymui. Kanapės buvo pasodinamos ir paliekamos augti kaip danga ant upių pakrančių be ketinimų jas pjauti. Jos yra geriausias augalas mūsų istorijoje kuris buvo naudojamas sutrukdyti nuošliaužoms, vandenskyroms ir Žemės erozijai. 1937 metais, Jungtinėse Valstijose jas auginiti buvo užrdausta. Labiausiai sukėlė pasibjaurėjimą tai, kad Jungtinės Valstijos žinojo jų vertę, bet vistiek uždraudė ir štai ką jos padarė… 1937 Kongrese apmokestino marichuaną. Naudodami nežinomą varda “marichuana” vietoj “kanapių pluoštas”, kongresas galėjo viską užbaigti, “suchymyčint”, nes niekas nežinojo apie ką jie šneka. Kanapės tapo nelegalios ir buvo pakeistos į petrochemicalinius produktus: anglį ir dujas.Jie kanapes pavertė tokiu uždraustu dalyku, kad mokyklose žodžiai “kanapės” net nebuvo mokomi iki 1940-50 metų. Kanapės buvo ištrintos iš Amerikos ir pasaulio istorijos po 1945 metų. Tęsiant informacijos slopinimą Jungtinių valstijų valdžia amerikiečius baugino mirtina rizika.

Kad išsaugotume savo planetą mes turėtume naudoti neiškastinį kurą. Naudojant kanapes kartu su saulės energija,vandens energija, potvynio energija, mes galėtume išsaugoti savo planetą aprūpindami ją popieriumi, energija, audiniais ir nuo 10 iki 20 procentų medikamentų visiškai natūraliai. Tai taipogi sumažintų rūgštųjį lietų ir oro užterštumą, atstatytų dirvožemį ir panaikintų šiltnamio efektą (jokie kiti augalai to negali padaryti!). Prieš uždraudžiant kanapes 1937 metais, iš jų buvo pagaminama virš 25000 įvairių produktų.

Tad kodėl daugelio šalių vyriausybės nori sunaikinti šią sėklą, o ne kurią nors kitą? Jie nori sunaikinti nuostabiausią pasaulyje augalą. Mes privalome sustabdyti šį absurdą, ir garsiai bei kategoriškai prieštarauti įstatymams prieš kanapes, federalams, Jonui Ashcroftui, vyriausybės narkotikų padalinio administracijos galvai Asai Hutchison, ir baltųjų rumų narkotikų carui ir Jonui Walteriui buvo pateikti visi šie patvirtinti faktai apie marichuaną, tačiau jie vistiek kurią pasakas apie ją, dezinformuoja žmones ir yra vistiek prieš marihuanos legalizaciją ir smerkia bet kokį teisingą informacijos skleidimą apie marihuaną. Dėl niekam neįdomių asmeninių interesų jie piktybiškai atmeta visus įrodytus faktus apie kanapę ir taip tik gadina mūsų Žemės ekologiją, besiremdami tik savo piniginiais ir principiniais interesais ir vis dar palieka ją nelegalią. Marihuanos (kanapių) draudimas yra toks įnirtingas dėl to, kad būtų galima paslėpti tiesą. O tiesa tokia, kaip minejau, kad kanapė iš visų 300000 rūšių ir milijonų augalų porūšių yra pats nuostabiausias augalas Žemėje ir jis užtikrina mūsų gyvenimo kokybę šioje planetoje. Nuo 2001-ųjų Rugsėjo 11-osios JAV vyriausybė vadina kanapes vartojančius žmones teroristais (musulmonams uždraustas alkoholis, todėl jie svaiginasi marihuana), nepaisant to, jog jie patys terorizuoja kanapes vartojančius žmones jau 70 metų! Per paskutinius 70 metų vien tik Amerikoje buvo sulaikyta net 14 milijonų žmonių už marihuaną, vien per paskutiniuosius 30 metų tas skaičius viršijo 12 milijonų… kai tuo tarpu valstybė iš baudų susikrovė ne vieną milijardą…
anglijoj buvo atlikti issamus tyrimai, kurie parode, kad labiausiai kenkia stiprus narkotikai-tokie kaip heroinas, krekas ir kitas meslas, toliau spiritas su visom nuo priklausanciom aplinkybem ir poveikiu, kanapes, jei neapdirbtos chemiskai yra 17-20 vietoj..siaip pasiguglinkit susirasit kam ydomu..
-"Mokslas apie priklausomybę nuo narkotikų vis dažniau pristato smegenų tyrimus"
-"Mokslininkai aiškina"
-"Moksliniais tyrimais išsiaiškinta"
+"teigia Narkotikų kontrolės departamento direktorė dr. Audronė Astrauskienė."
-"Naujausiais duomenimis"
-"Psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo tyrimai rodo"
+ "Pasak A.Astrauskienės"
- "tyrimai rodo"
+ "2008 m. žalingų įpročių paplitimo Lietuvoje tyrimo duomenimis"
-"žala moksliniais tyrimais įrodyta neginčijamai"
-"Įrodytas stiprus kanapių poveikis"
-"Tyrimai rodo"
-"Specialistai sutinka"
+"Tačiau naujausi „Eurobarometro“ duomenys rodo"

Lygtai nepraleidau.
Narkotikai taip - blogis. Ir geriau jų nepradėti vartoti.

Bet tokie "žurnalistai" - blogis ne mažesnis už narkotikus ... lygiai taip pat "remdamiesi autoritetingais šaltiniais" rašo ir politinius straipsnius ... žurnalisto profesija ne mažiau svarbi nei policininko, o čia ... pati sudirbi tuos teisingus faktus, juos atskiesdama melu ...

Anoniminis autoritetas

Mėgstamas būdas suklaidinti, aktyviai naudojamas visų žiniasklaidos priemonių. Jis priskiriamas taip vadinamai "pilkajai" propagandai. Seniai įrodyta, kad vienas efektyviausių įtakos darymo metodų yra kreipimasis į autoritetą. Autoritetas, į kurį kreipiamasi, gali būti religinis, tai gali būti svari politinė figūra, mokslo veikėjas ar kitos profesijos atstovas. Autoriteto vardas nepranešamas. Gali būti cituojami dokumentai, pranešami ekspertų vertinimai, liudininkų ataskaitos ir kita medžiaga, reikalinga didesniam įtikinamumui. Pavyzdžiai: "Mokslininkai, remdamiesi daug metų trukusiais tyrimais, nustatė…", "Gydytojai rekomenduoja...", "Šaltinis iš artimiausios prezidento aplinkos, kuris panoro likti nežinomas, praneša…" Kokie mokslininkai? Kokie gydytojai? Koks šaltinis? Kur pavardės, pareigos, laipsniai? Tokiu būdu pateikiama informacija daugeliu atvejų yra melas. Nuorodos į neegzistuojantį autoritetą priduoda jam solidumo ir svorio žmonių akyse. O šaltinis neidetifikuojamas ir jokios atsakomybės už melagingą pranešimą žurnalistai nejaučia. Taip kad, jeigu populiarioje žiniasklaidoje pamatome pasažą, prasidedantį žodžiais "šaltiniai informuoja" arba "mokslininkai rekomenduoja", būkit tikri - tai ne informacija, o propaganda arba paslėpta reklama, be to, pranešimo autoriai yra labai tolimi mokslingumui ir tiek pat tolimi įsitikinimui, kad yra teisūs.
daugelis tuo didziojasi kad niuchai !
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos




Į viršų