Naktį Vilniuje atvira liepsna degė namas: aptikti du lavonai papildyta: 12 val.

Pirmadienį paryčiais, apie 03.20 val. gautas pranešimas, kad Vilniuje atvira liepsna dega namas. Gaisro metu sudegė du žmonės.

56

Į įvykio vietą Geležinėje gatvėje išsiųstos gaisrininkų pajėgos gaisrą užgesino. Namo viduje buvo aptiktos dvi aukos, dar du žmonės buvo sužaloti.

(56 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Gaisras Geležinėje gatvėje

Vilniaus apskr. VPK Komunikacijos poskyrio vedėja Julija Samorokovskaja naujienų portalą tv3.lt informavo, kad užgesinus gaisrą aptikti du lavonai.

Pirminiais duomenimis keliems žmonėms pavyko išsigelbėti. Jie šoko iš palėpės ir atsipirko tik nudegimais. Po medikų apžiūros buvo paleisti. Išsigelbėti bandė ir žmonės, kuriuos pasiglemžė ugnis, tačiau gaisras įsismarkavo ir ugniagesiai nebeturėjo galimybės suteikti pagalbos.

Kaip informavo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas, žuvo 74-erių ir 55-erių metų moterys, taip pat du žmonės buvo sužaloti.

„Dar du žmonės traumuoti – 54-erių vyras ir 43-ejų moteris. Vyras susipjaustė rankas gelbėdamasis iš mansardinio aukšto, o moteris apdegė veidą ir rankas. Jie pristatyti į ligoninę“, – sakė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Situacijų koordinavimo skyriaus vyr. specialistas Miroslavas Gerasimovičius.

Anot ugniagesių, pastate nebuvo įrengti dūmų detektoriai.

Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą mirties priežasčiai nustatyti. Įtariama, kad tai galėjo būti tyčinis namo padegimas.

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų