• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Sinoptikas Naglis Šulija įvardijo, kada ir kur trečiadienį galėtų praslinkti prognozuojamos audros židinys.

Sinoptikas Naglis Šulija įvardijo, kada ir kur trečiadienį galėtų praslinkti prognozuojamos audros židinys.

REKLAMA

Anot jo, vėliau orai turėtų kiek pasitaisyti.

Orai Europoje

Orus Europoje rytoj lems aukšto slėgio sritis ir kelios žemo arba žemesnio slėgio sritys apie ją.

Saulėtų orų plotas nusidrieks nuo Pietų Švedijos iki šiaurės Afrikos, kitur nestigs debesų, taip pat ir audringų.

Kaitra dar bus apėmusi Adrijos, Egėjo ir Juodosios jūros pakrantes, bet kitur orai bus vidutiniškai šilti.

Romoje rytoj saulėta ir 41 laipsnio kaitra, Barselonoje debesys ir 24 laipsnių gaiva. Paryžiuje irgi debesuota, nelis ir 23 laipsniai šilumos, Londone sausa, saulėta ir tiktai 21 laipsnis. Berlyne saulė pro debesis, nelis ir šils iki 23, Varšuvoje gražūs saulėti orai ir taip pat 23 laipsniai.

Orų prognozė Lietuvoje

Šį vakarą audros žindys slinks Lietuvos ir Baltarusios pasieniu.

„Ar jo dalis palies ir Lietuvą, kiek tokiu atveju palytų – klausimas atviras. Teoriškai tokia galimybė yra. Kitur Lietuvoje irgi bus vietų kur palis, bet jau nedaug. Dieną kur nors palyti gali, bet labai menkai. Iš tiesų diena bus šviesi“, – prognozuoja N. Šulija.

REKLAMA
REKLAMA

Kartu su šios dienos lietumi (kiek jo buvo – tiek) į Lietuvą atkeliavo ir gaivesni orai. Naktis dar gana šilta – paryčiais bus 12–14, prie pat jūros apie 15 laipsnių, Rytoj dieną oras nenoromis sušils iki 20–22 laipsnių šilumos, prie pat jūros bus apie 17–19 laipsnių.

REKLAMA

„Kitaip tariant, orai pasikeitė. Šį vakarą ir vėliau naktį vietomis palis, Lietuvos ir Baltarusios pasienyje gali smarkiai, su perkūnija ir smarkesnio vėjo gūsiais. Dieną lietaus tikimybė menka. Naktį atvės iki 12–14, prie jūros 15, dieną šils iki 20–22, prie jūros 17–19 laipsnių šilumos“, – sako N. Šulija.

Penktadienį lietaus nenumatoma, orai bus menkai debesuoti, dieną saulėti. Žemiausia temperatūra naktį bus 11–13, prie pat jūros 14–16 laipsnių, aukščiausiai dieną šils iki 22–24, šalies vakaruose 18–20 laipsnių šilumos.

REKLAMA
REKLAMA

Šeštadienio naktį lietaus tikimybė menka, dieną vietomis, daugiausia šalies pietvakariuose, palis neilgai trunkantis vasariškas lietus, galbūt su perkūnija. Žemiausia temperatūra naktį bus 12–14, dieną šils iki 24–26 laipsnių šilumos.

„Sekmadienis bus gaivus ir su lietumi. Ką gi, tenka pripažinti, kad šią savaitę įdomiausi buvo ne orai, o prognozės. Bet debesų būta išties gražių“, – sako sinoptikas.

Makaronus kabina ant ausu už ka pinigus moka
Kokia valdžia trenkta, tokie ir šulijos.
Sinoptikai matyt orą Buria iš kavos tirščių
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų