Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Orus didžiojoje Europos dalyje rytoj lems didelė aukšto slėgio sritis. Skandinavijos, Baltijos šalyse slėgis bus žemas.

Orus didžiojoje Europos dalyje rytoj lems didelė aukšto slėgio sritis. Skandinavijos, Baltijos šalyse slėgis bus žemas.

REKLAMA

Debesų apklotas virš Europos bus gerokai skylėtas – debesuotų ir saulėtų orų tarpai bus pasklidę netvarkingai. Po visą žemyną bus pasklidusi menka šiluma. Šaltis bus nustumtas toli į rytus ir į Skandinavijos šalis.

Lietuvoje buvo pilki, drėgni drungni orai. Šiąnakt irgi bus debesuota, daug kur krituliai – iš pradžių lietus, vėliau šlapdriba, paryčiais sniegas, vietomis plikledis, lijundra. Pakils vėjas. Rytoj draskysis šiaurės vakarų vėjas, kartkartėm kils pūga. Plikledis ir lijundra išliks.

Lietuvos link dabar plaukia atlantinės kilmės oras. Debesuotą ir labai vėjuotą naktį jis neskubės atvėsti, vyraus 1 – 3 šilumos, bet rytuose, pietryčiuose bus iki 1 laipsnio šalčio. Rytoj ryte vyraus 1 – 3 laipsniai šilumos, antroje dienos pusėje temperatūra ims lėtai kristi.

REKLAMA

„Kitaip tariant, artėja bjaurūs orai“, – sako sinoptikas Naglis Šulija. 

Penktadienio naktis irgi labai vėjuota, protarpiais snigs, kils pūga, pustys, daug kur plikledis. Dieną snigs ir pustys daugiausia rytinėje šalies dalyje. Naktį vyraus 0 – 2 laipsniai šalčio, pajūryje 1 – 3 šilumos, dieną oro temperatūra beveik nekils. Labai panašūs orai ir šeštadienį – bus vėjuota (tik ne taip smarkiai kaip rytoj ar poryt), protarpiais snigs, pustys. Naktį vyraus 3 – 5, dieną 1 – 3 laipsniai šalčio. Sekmadienį orai aprims, bet švelni žiema išliks.

„Ką gi, akivaizdu, artimiausiomis dienomis šuniukai savo šeimininkus vedžios trumpai, o vairuotojams teks dar kartą pasitikrinti atsargaus vairavimo įgūdžius“, – sako N. Šulija. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų