REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Artimiausiomis dienomis – saulėti orai, bet šilumos dar teks palaukti, praneša sinoptikas Naglis Šulija.  

Artimiausiomis dienomis – saulėti orai, bet šilumos dar teks palaukti, praneša sinoptikas Naglis Šulija.  

REKLAMA

Artimiausią naktį kai kur pasitaikys nestorų debesų, bet iš tiesų vyraus giedras dangus. Kai kur suboluos rūkas. Dieną atsiras debesų, šalies šiaurėje kai kur nulis trumpas vasariškas lietus. 

Trečiadienį Lietuvoje buvo saulėta, bet nelabai šilta – pats Lietuvą dengiantis oras  vėsokas. Artimiausią naktį nieko ypatinga nenutiks, oras atvės iki 6–8 laipsnių, šalnų nenumatoma. Rytoj sušils iki 21–23, prie jūros ir šalies šiaurėje – 17–19 laipsnių šilumos. 

„Kitaip tariant, kol kas permainų nedaug“, – sako N. Šulija.    

Naktis giedra arba menkai debesuota, dieną trumpo vasariško lietaus galima sulaukti kai kur šalies šiaurėje. Naktį kai kur bus ir rūkas. Naktį atvės iki 6–8 laipsnių, dieną šils iki 21–23, šiaurėje ir prie jūros bus 17–19 laipsnių šilumos. 

REKLAMA
REKLAMA

Penktadienio naktį palis jau beveik visur, kai kur gausokai, kai kur visai nedaug, neturėtų nustebinti ir perkūnija. Po lietaus dangus giedrysis, diena bus saulėta. Oras naktį atvės iki 5–7 laipsnių, dirvos paviršiuje gali būti šalnų, dieną bus 14–16 laipsnių šilumos.

REKLAMA

Šeštadienį kai kur palynos. Labiausiai tikėtina, kad taip nutiks kai kur šiaurėje, šiaurės rytuose, kitur bus sausa. Naktį atvės iki 4–6 laipsnių, dirvos paviršiuje vėl kai kur menkos šalnos, dieną bus iki 15–17 laipsnių šilumos.

Sekmadienį negausus lietus gali būti kai kur šalies šiaurėje, kitur bus sausa. Oro temperatūra bus panaši kaip ir šeštadienį. 

„K gi, artimiausiomis dienomis sulauksime šiek tiek drėgmės. Nuo sausros ji kaži ar išgelbės, bet tai tikrai geriau nei nieko“, – sako sinoptikas.  

REKLAMA
REKLAMA

Orai Europoje 

Didžiojoje Europos dalyje orus lems aukšto slėgio sritis; žemas slėgis bus šiaurės rytuose ir kai kur pietuose. 

Didžiojoje žemyno dalyje orai bus giedri, saulėti arba menkai debesuoti. Debesų, ypač storesnių, bus nedaug. 

Išties gaivūs orai rytoj Skandinavijos šalyse, piečiau bus gana šilta, tačiau nekaršta.  

Tikroji kaitra – toli rytuose. 

Romoje rytoj truputį palis ir šils iki 25, Barselonoje irgi vasariškas lietus ir 22 laipsniai šilumos. Paryžiuje bus saulėta, čia šils iki 26 laipsnių, Londone saulė pro debesis ir 18 šilumos. Berlyne rytoj giedra, saulėta ir 22, Varšuvoje taip pat saulėta ir 26 laipsniai šilumos. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų