Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Ką išsirinkom, tą ir turim.
Labai aiškiai atskleidžiami šiaulienių,kirkilų,visokių albinų ir KGB-stų siekiai.'Išvalyti'Lietuvą nuo savo piliešių,užgrobti žemes ir vaizduoti 'patrijotus'.Kaip tokiems kėslams pasipriešinti?vien gerų ir teisingų rašinių nepakaks,reikia imtis nepaklusnumo priemonių,bet matosi,kad to imtis visi bijo,nors galios ir įtakos žmonėms turi.
SOS Lietuvai
O man ne pats įpūdingiausias čia kūrinys. Tiesiog neturiu už ko užsikabinti komentarui. Viskas teisinga, ir nieko nauja. Kitiems, matosi, kitaip šviečia.
Gerb. Vytautai Rubavičiau, Jūs puikiai perteikiate savo straipsnyje tai, kas vyksta šiomis dienomis Lietuvoje. Mano mintys lygios Jūsų žodžiams. Aš skaitau ne pirmą Jūsų straipsnį ir negaliu atsižavėti, kaip teisingai ir sklandžiai Jūs dėstote savo mintis, suprantamai ir glaustai. Jūsų puikūs straipsniai, tikiu, pasitarnaus Lietuvos žmonių švietimui, padės susigaudyti kas yra kas ir vardan ko visa tai daroma. Ačiū.
Nacionalinis investuotojas ir Lietuvos mokytojai