Rašyti komentarą...
Pasakykime STOP Lietuvos Piliečių ir jų vaikų prievartavimui. Visi vieningai balsuokime už NERINGĄ ir DRĄSOS KELIĄ.
.
Broliai ir sesės! Išdrįskime keisti Lietuvą!

.
2012 10 23. Š.m. spalio 25 d. 18 val. Kauno raj. Ugnės Karvelis Gimnazijoje, Mokyklos g. 5, Akademijos mstl., Kauno raj. įvyks Neringos Venckienės ir Audronės Skučienės susitikimas su rinkėjais. Kviečiame dalyvauti!
.
Milžiniška socialinė atskirtis, nesaugumo jausmas, bedarbystė ir panieka paprastam, sąžiningam žmogui verčia lietuvius bėgti. Tai ir yra permanentinis Nepriklausomybės netekimas. Valstybė gali būti be miestų, bet negali būti be žmonių. Kam skirtas brangiausias Gedimino prospekto grindinys, jeigu jį mindys nebe lietuvių pėdos?
.
.
Spalio 24-ą, trečiadienį, 17 val. S. Daukanto gimnazijoje , S. Jasinskio g. 11, Vilniuje Neringos Venckienės susitikimas su vilniečiais. Kviečiame dalyvauti!
neblogi rezultatai, nes DK sugebėjo ne tik susilyginti balsų skaičiumi su Liberalais, bet ir aplenkė Tvarką ir teisingumą, o visus kitus palikdami užribyje. Linkiu sėkmės antrame ture ir protingo sprendimo sudarant koalicijas. Visiems neįtiksit, bet tikimės, kad elgsitės garbingai.
labai palaikau gerb.Venskiene,balsavau ir balsuosiu vel uz ju kandidatus,tik gaila,kad teisingumas buksuoja ir ,regis,atgal...
@birute Violetiniai iškrypėliai, jūsų laukia sodoma ir gomora! Taip šventajame rašte parašyta, taip skelbia gerb. kunigas grigas! Visi jūs nueisite žmogžudžio Brisiaus keliu paspringsite savo vėmalais
Nuosirdziai linkime drasuolems moterims N.VENSKIENEI ir A.STANCIKIENEI sekmes rinkimuose Vilniuje ir
kvieciame visus kauniecius,kurie visuomet buvo patrijotiski,drasus ir teisingi,vieningai balsuoti tik uz Drasos kelio
partijos kandidatus,nes kaip niekad Seimui reikia drasiu,saziningu,doru ir teisingu zmoniu,kurie butu atsakingi rinkejams ne tik rinkimu metu,bet ir po ju.Sekmes mums visiems !!!
@Anglija Čia mūsiškiai nė negalvoja balsuoti už Brisiaus Galo (DK) partiją. Tegu prasmenga kiaurai tie aferistai ir lovio medžiotojai! Žudikų ir banditų partija!
noreciau kad debatu dvikovoje dalyvautu degutiene ir venckiene tik be pagalbininku tai liecia venckiene ..........ir pasijuokciau is venckienes atsakymu ,nes zmones kol nemato ir negirdi ,tai balsuoja tik del jos verkslenimu ir tipo gailekit manes .......Lietuvai to nereikia
Tai tik parodo kokie tamsūs ir beviltiški yra dauguma Lietuvos gyventojų. Tokie už tokius ir balsuoja.
Venskienei, tie liberalai vargšai su savo reklamine kampanija palyginus su televizijų investicijom į tamstos, mergaitės, brolio-galimai žmogžudžio reportažus -jie siekė keledešimt milijonų litų skaičiuojant TV eterio laiko per paskutinius metus. Be šios TV "investicijos" tamsta turėtumėte 0,... lietuvos palaikymo.
N. Venckienė: mūsų rezultatai analogiški milijonus išleidusiam Liberalų sąjūdžiui :-))
Palaukime sekančiu rinkimu tos partijos ne kvapo nebeliks.
Atvirai man gaila tu žmoniu kurie joje yra ir tu kurie balsavo už ta partija čia juk populistine partija, kaip vienkartine nosine, pasinaudos ir išmes :-D
PRISUKIT VENCKIENEI VARZTUS
PRISUKIT VENCKIENEI VARZTUS
Nes su zaliakiu myletoju negali lekti VEMALU KELIU pas savo nudvesusi broli- sugulova, pedofila ir zmogzudi Drasiu Kedi!
DK vieną kalba, kitą daro. Pilnas Kaunas buvo prikabinėtas plakatų ir reklaminių stovų, kurie kainuoja nemažai. Greičiausiai pinigai nuslėpti.
@vbs nekenciu tokiu bjauriu komentatoriu,kaip jus,o kuris politikas is karto zere pazadus,juk viskas ateina su laiku,nepersokes griovo nesakyk-op! as puikiai atsimenu,kada buvo paskelbta nepriklausomybe ir politikai visi buvo naujokai,net sakinius nebegalejo gerai suregzti,nes viska dare itampa,atsimenu puikiai Bickauska,kada net nesugebejo gerai kalbeti,tad palaukite,viskas su laiku,o ,kad puolate Venskiene-tai cia jus labai negerai darote.Idomu kaip jus elgtumetes,jei butumete puolamas pastoviai,stebimas su padidinamuoju stiklu,ka jus kalbetumete,reikia ranka prie sirdies prideti,o po to pulti izeidineti ar skaudinti zmones.PAMASTYKITE !
Į viršų