REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Žiniasklaidoje pasirodžius informacijai apie neteisėtas politinių valdžios postų dalybas kai kuriose šalies savivaldybėse, Seimo narys Naglis Puteikis kreipėsi į Generalinę prokuratūrą.

REKLAMA
REKLAMA

N.Puteikis rašo prokurorams, kad į Marijampolės savivaldybės įstaigos „Marijampolės kultūros centro“ direktoriaus pavaduotojo pareigas be konkurso buvo priimtas naujai į savivaldybės tarybą išrinktas Socialdemokratų sąjungos atstovas Ričardas Mockus. Šiai politinei jėgai sudarius koaliciją su Vidmanto Brazio socialdemokratais, pastarųjų vedlys tapo Marijampolės savivaldybės meru. R.Mockus šiuo metu yra valdančiosios koalicijos narys. Tikėtina kad V. Brazys mero rinkimus laimėjo tik dviejų Socialdemokratų sąjungos balsų persvara.

REKLAMA

Su partija „Tvarka ir teisingumas“ į Alytaus miesto savivaldybės tarybą pateko alytiškis Juozas Skestenis.  Alytaus miesto meras tuo metu buvo socialdemokratas Feliksas Džiautas. J.Skestenis be konkurso buvo priimtas į savivaldybės valdomos bendrovės „Alytaus šilumos tinklai“ direktoriaus pavaduotojo pareigas.

Pagal turimą informaciją visa pagrindinė UAB „Alytaus šilumos tinklai“ veikla išnuomota UAB „Litesko“. Išeitų, kad J. Skestenis priimtas dirbti pavaduotoju į įmonę, kuri net nevykdo pagrindinės savo veiklos. Joje yra tik keli darbuotojai. Tai rodo, kad pavaduotojo pareigos sukurtos dirbtinai, nesant realaus poreikio, o savivaldybės lėšos leidžiamos nepagrįstai, darant žalą jos biudžetui.

Seimo narys Naglis Puteikis prašo prokurorų išsiaiškinti, ar ši žiniasklaidos pateikta informacija atitinka tikrovę, ar minėtų asmenų veiksmai nėra piktnaudžiavimas tarnyba, ar jie nepažeidė LR Konstitucijos, Valstybės tarnybos bei Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymų. Juo labiau, kad už analogiškas postų „dėliones“ po Specialiųjų tyrimų tarnybos pareigūnų ir Kauno apygardos prokuratūros prokurorų atlikto tyrimo artimiausiu metu  prieš teismą stos aukšti Lazdijų rajono politikai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
rekomenduojame
  • Lengvi patiekalai su kalakutiena


TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų