Muitinės kriminalinės tarnybos (MKT) pareigūnai viename Alytaus rajono kaime aptiko kontrabandinių cigarečių sandėlį bei jame besidarbuojančius Lenkijos piliečius. Krata atlikta ir, įtariama, jiems talkinusių lietuvių namuose, kur taip pat rasta nelegalių rūkalų.

Vežti cigaretes šie vyriškiai ketino Lenkijos kelių techninės pagalbos ženklais pažymėtu automobiliu.

Turėdami informacijos, kad Alytaus rajono Vankiškių kaime esančiose apleistose fermose galimai sandėliuojamos kontrabandinės cigaretės, muitinės kriminalistai patikrino šią vietovę.

Netikėtai pasirodę pareigūnai sukėlė paniką tarp prie fermos griuvėsių besidarbuojančių žmonių. Paaiškėjo, kad du Lenkijos piliečiai tuo metu kaip tik krovė į mikroautobuso "Iveco" durelėse įrengtą slėptuvę cigaretes.

Beje, lenkų automobilis buvo pažymėtas švyturėliu ir Lenkijos kelių techninės pagalbos ženklais, manoma, kad šitaip kontrabandininkai tikėjosi sumažinti riziką įkliūti su nelegaliu kroviniu. Iš viso mikroautobuse buvo rasta 11 tūkst. 500 pakelių cigarečių "Jin Ling" su rusiškomis banderolėmis.

Kiek kitaip elgėsi prie fermos dviejuose automobiliuose lūkuriavusi alytiškių pora.

Automobilyje "Citroen XM" sėdėjęs vyriškis, A. B., iš pradžių atidavė pareigūnams dokumentus ir automašinos raktelius, bet po to, staiga užvedė automobilio variklį (manoma, turėjo atsarginius mašinos raktelius) ir paspruko. Sprukdamas A. B. vos nepartrenkė vieno iš pareigūnų ir tik per plauką nekliudė jų tarnybinių automobilių.

REKLAMA

Bėglio žmona, J. B., buvusi automobilyje "Citroen Picasso", nebandė slėptis nuo pareigūnų.

Nuvykę į poros namus Alytaus Vidzgirio mikrorajone muitinės kriminalistai ten aptiko 120 pakelių kontrabandinių cigarečių "Monte Carlo" ir 110 "Minsk", visas - su baltarusiškomis banderolėmis. Taip pat aptikta 20 litrų skysčio, skleidžiančio alkoholio kvapą, manoma - naminės degtinės.

Iš viso MKT pareigūnai sulaikė daugiau nei 70 tūkst. litų vertės kontrabandinių cigarečių.

Pareigūnų žiniomis, pasprukęs A. B. šiemet jau turėjo reikalų su teisėsauga - buvo sulaikytas savo automobiliu vežantis apie pusę tonos naminės degtinės.

Abu Lenkijos piliečiai buvo sulaikyti dviem paroms.

Beje, anot MKT pareigūnų, lenkų kontrabandininkai pastaruoju metu gana dažnai nelegalias cigaretes bando pervežti pasinaudodami įvairiais oficialių tarnybų automobiliais. Vos prieš mėnesį Budziske buvo sulaikytas greitosios pagalbos automobilis, kuriuo vežta cigarečių "Pall Mall" kontrabanda.


Rašyti komentarą...
c
cha
2009-10-20 13:49:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
tarptatinė mafija veikia
Atsakyti
0

a
agne
2009-10-20 13:51:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
ko tie lenkai visur nosį kiša?
Atsakyti
0

a
asa
2009-10-20 15:46:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lenkai lai gyvena Lenkijoje.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų